X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Proama Ceska pojistovna Spółka Akcyjna Oddział w Polsce

WSPÓŁCZYNNIK KORYGUJĄCY

2018-03-05 07:17 poniedziałek ~JOZEF
UWAGA NA OWU!!! ... Z pewnością największym mankamentem AC Generali jest zarówno opis jak i sposób likwidacji szkody. W przypadku opcji serwisowej odszkodowanie będzie pomniejszone o wartość procentową zgodną z tabelą amortyzacji w ogólnych warunkach ubezpieczenia. Dopiero opłata dodatkowej składki spowoduje, że takie pomniejszenie nie będzie stosowane. W przypadku samochodu pana Tomasza to pomniejszenie wyniosłoby 35%. Jeszcze gorzej wygląda sytuacja w przypadku wariantu kosztorysowego. Tutaj odszkodowanie zostanie pomniejszone nie tylko o amortyzację, ale jeszcze dodatkowo o tzw. współczynnik korygujący. Współczynnik korygujący jest jeszcze czymś innym niż amortyzacja i ma za zadanie dostosować ceny oryginalne do zamienników . Klient otrzymuje więc informację, że wycena jest na bazie części oryginalnych ale gdy nie doczyta o współczynniku korygującym, może być bardzo zawiedziony otrzymując odszkodowanie. DLA MNIE OBNIŻYLI W TEN SPOSÓB WYPŁATĘ O 65% !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 2018-03-11 11:08 niedziela ~Sylwester Kaźmierski | [+] odpowiedz
    Oferuję pomoc w uzyskaniu dopłaty do kosztorysu. tel. 732 445 393 e-mail: odszkodowania@t.pl
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.