X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

AXA Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A.

Towarzystwo ubezpieczeniowe Axa TUiR działa na polskim rynku ubezpieczeniowym od 2006 roku. Jego główną specjalizacją są ubezpieczenia komunikacyjne. Ubezpieczyciel jednak stawia na dynamiczny rozwój i w jego ofercie pojawiają się inne produkty, choćby takie jak ubezpieczenia turystyczne, mieszkaniowe, fundusze emerytalne oraz inwestycyjne. Z oferty Axa codziennie korzysta wielu klientów. Jakie są ich opinie na temat tego towarzystwa?

Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością Axa TUiR w roku 2017 wyniosła 521, co daje 5,9% wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg.

Opinie innych klientów są ważnym wyznacznikiem atrakcyjności usługi. Aby wybrać najlepszą, najbardziej dopasowaną ofertę, porównaj Axa z innymi propozycjami i wybierz najlepsze dla siebie rozwiązanie.

Czekamy na Wasze opinie na temat firmy Axa. Napiszcie, jakie macie doświadczenia z tym ubezpieczycielem, czy satysfakcjonują was ceny oraz obsługa. Wasze opinie pomogą innym klientom w wyborze najlepszej oferty.

Wybór AXA to strata pieniędzy i brak jakiegokolwiek ubezpieczenia

2018-05-17 11:24 czwartek ~Arek Rudnicki
Uważajcie, to że wykupisz ubezpieczenie w AXA nie oznacza że jesteś ubezpieczony. Wykupiłem przez biuro podróży ubezpieczenie podróżne z najwyższym zakresem. upadłem na nartach, straciłem przytomność i zabrała mnie karetka. koszt pobytu w szpitalu w Szwajcarii wyceniono na 3500 zł. skierowałem sprawę do AXA a ci się wypieli twierdząc że to Epilepsja, która jest chorobą przewlekłą i nie obejmuje jej ubezpieczenie. to dramat, płacimy składki żeby czuć się bezpiecznie a oni jedynie żerują żeby się wymigać od płatności. zapisy w umowie są takie, że mogą podważyć wszystko co nam się przydarzy, więc tak na prawdę nie ma się żadnego ubezpieczenia. od kilku lat mam u nich ubezpieczenie samochodu, mieszkania i na życie. Nigdy nie skorzystałem z tych ubezpieczeń i mając jeden wypadek wypieli się na mnie na całej linii. najszybciej jak to możliwe rezygnuję za wszystkich składek jakie mam. Innym też to proponuję jeżeli chcecie czuć się bezpiecznie, ponieważ do tego służy ubezpieczenie. Jednak w AXA to wyrzucone pieniądze ...
  • 2018-07-04 09:26 środa ~Oszukana przez AXĘ | [+] odpowiedz
    W 2016 roku wykupiłam internetowo polisę OC na samochód,od lipca monitowałam AXĘ o przesłanie polisy.W sprawie nic się nie działo. Regularnie co miesiąc telefon do AXA o przesłanie dokumentu z nr zawa... czytaj dalej »
  • 2018-05-20 13:11 niedziela ~Sylwester Kaźmierski | [+] odpowiedz
    Witam! Oferuję pomoc w uzyskaniu odszkodowania od towarzystwa ubezpieczeniowego. tel. 732 445 393 e-mail: odszkodowania@t.pl
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.