X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Komentarze do artykułów

Komentarze do artykułu:

Innowacyjny produkt ubezpieczeniowy nie gwarantuje sukcesu
2012-02-28 09:18 wtorek

Wystarczy sprawdzić

2021-04-22 15:12 czwartek ~Tomek 3miasto
Ten komentarz to jedna wielka dezinformacja. Zawarłem polisę dla mojej mamy, która ma 62 lata. Składka wynosi 276 pln dla sumy ubezpieczenia 50 tys. Polisy 4Life wystawiane są aktualnie przez polski oddział Generali. Warunki polisy wskazane są w dostępnych na stronie OWU. Proszę o trzymanie się faktów.
  • 2021-06-03 14:06 czwartek ~Mroźny | [+] odpowiedz
    Proszę bardzo. Jak Twoja mama będzie żyła 20 lat to wpłacisz ponad 66 0000 a dostaniesz tylko 50 000 a jak umrze za 2 miesiące to dostaniesz 552 złote. Jeszcze jakieś pytanie? Ubezbieczysz mamę u POL... czytaj dalej »
  • 2022-02-07 14:23 poniedziałek ~Małgorzata | [+] odpowiedz
    Mam 59 lat. Od 12 lat jestem ubezpieczona na życie na kwotę 50 tysięcy a składka wynosi 60 zł miesięcznie.
  • 2023-07-25 22:28 wtorek ~Rozbawiona | [+] odpowiedz
    Czyli to jest samo NNW czyli zgon w wyniku NNW, za zgon naturalny dostaniesz 100 zł i polisa wygasa w 80 roku życia.
  • 2021-06-03 14:23 czwartek ~Tomek 3miasto | [+] odpowiedz
    A jak umrze po 24 miesiącach ubezpieczenia i dostanę odszkodowanie 50 000 minus koszty 6624 pln = 43 376 pln. I co wtedy nadal złe ubezpieczenia? Na moim przykładzie: W wieku 40 lat zachorowałem na... czytaj dalej »
  • 2023-07-25 22:37 wtorek ~Alicja | [+] odpowiedz
    4LD ma stawki 100 zł, 150 zł i 200 zł za dzień pobytu w szpitalu tylko na TERENIE POLSKI max do 20 dni i tylko na choroby nowonabyte a nie istniejące tak więc powiem że kity siejesz
  • 2021-06-03 16:38 czwartek ~Broker | [+] odpowiedz
    Nieźle kombinujesz licząc że matka umrze 24 miesiąca od podpisania umowy. Ale kasy nie dostaniesz. Obejrzyj na YT program Jaworowicz - Polisa na śmierć :) Po drugie nadal się motasz. Ubezpieczenie na... czytaj dalej »
  • 2021-06-03 17:04 czwartek ~Tomek 3miasto | [+] odpowiedz
    Ubezpieczyła się moja mama. Nie muszę liczyć na spadki, może Ty czekasz na pieniążki po rodzicach, bo nie ogarniasz finansów. Ja mojemu ojcu kupiłem w grudniu auto za 130 tys., żeby nie jeździł starym... czytaj dalej »
  • 2021-06-03 17:42 czwartek ~Broker | [+] odpowiedz
    Ale się zamotałeś. Daj spokój dzieciaku, bo z każdym słowem się kompromitujesz. Wypowiadasz się w temacie źródłowym dotyczącym 4LifeDirect, a nie innego ubezpieczyciela. Przeczytaj swoje wątki. Twó... czytaj dalej »
  • 2021-06-03 18:05 czwartek ~Tomek 3miasto | [+] odpowiedz
    Generali to włoska firma. Twój pozim merytoryczny poniżej zera. Daj maila to Ci wyślę raport ze spalania :). Za ostatni miesiąc 5,2 l. Polecam hybrydy, ale Ciebie nawet na używkę po taxi z Niemiec nie... czytaj dalej »
  • 2021-06-03 19:16 czwartek ~Obserwator dyskusji | [+] odpowiedz
    Ojcu kupiłeś auto za 130 tys. i robisz raporty ze spalania ? Ale siara i dziadowanie. A sam czym jeździsz? Pewnie Priusem :) Może kup ojcu elektryka i tak nie dziaduj na nim robiąc raporty ze spalan... czytaj dalej »
  • 2021-06-03 19:42 czwartek ~Tomek 3miasto | [+] odpowiedz
    Napisałem o Toyocie w odpowiedzi na niemerytoryczny zarzut dotyczący mojej kalkuacji śmierci matki, a chciałem tylko zwrócić uwagę na bezsensowny wpis dotyczący kalkulowania składki do sumy ubezpiecze... czytaj dalej »
  • 2021-06-03 18:41 czwartek ~Duch Święty | [+] odpowiedz
    O widzisz. Nawet Wikipedię poczytałeś, bo wcześniej mówiłeś że to niemiecka firma. OWU szczegółowo wyjaśnia jakaś kobitka w programie Express Reporterów Jaworowicz dostępny na YT pt. Polisa na śmie... czytaj dalej »
  • 2021-06-03 20:52 czwartek ~Tomek 3miasto | [+] odpowiedz
    Postawione tezy niaktualne. Sprawa dotyczy 2014 roku. Moje wpisy dotyczą aktualnych warunków ubezpieczenia.
  • 2021-06-03 19:05 czwartek ~Tomek 3miasto | [+] odpowiedz
    Polecam czytanie ze zrozumieniem. Mój wpis mówiący o leczeniu nowotworu był odpowiedzią na sprowadzenie ubezpieczeń do matematycznych wywodów, co wypacza ochronną ideę ubezpieczeń. Polisę zakupiłem w ... czytaj dalej »
  • 2021-06-03 19:31 czwartek ~Adwokat diabła | [+] odpowiedz
    Może śląską albo pasztetową się nie zakrztusi jak będzie czytał twoje wypociny. Potem wsiądzie do auta za 130tys. i raporty ze spalania porobicie. Ja na grillu zajmuję się konsumpcją, a nie pier... czytaj dalej »
  • 2021-06-03 20:01 czwartek ~Tomek 3miasto | [+] odpowiedz
    Zobacz historię na forum. Zaczęło się od mojego merytorycznego wpisu 22.04. a dyskusja dotyczy już kultury grillowania. Swoją wpisy na temat ubezpieczenia 4LD opieram na wiedzy ludzi, którzy się na ty... czytaj dalej »
  • 2021-06-03 17:42 czwartek ~Broker | [+] odpowiedz
    Ale się zamotałeś. Daj spokój dzieciaku, bo z każdym słowem się kompromitujesz. Wypowiadasz się w temacie źródłowym dotyczącym 4LifeDirect, a nie innego ubezpieczyciela. Przeczytaj swoje wątki. Twó... czytaj dalej »
  • 2021-06-03 18:08 czwartek ~Tomek 3miasto | [+] odpowiedz
    Jak Ty jesteś brokerem to KNF powinien się tobą zająć. Prosty egzamin z wiedzy i zakaz wykonywania zawodu, ale to nie w tym kraju.
  • 2021-06-03 17:04 czwartek ~Tomek 3miasto | [+] odpowiedz
    Ubezpieczyła się moja mama. Nie muszę liczyć na spadki, może Ty czekasz na pieniążki po rodzicach, bo nie ogarniasz finansów. Ja mojemu ojcu kupiłem w grudniu auto za 130 tys., żeby nie jeździł starym... czytaj dalej »
  • 2021-06-03 17:48 czwartek ~Broker | [+] odpowiedz
    Ale się zamotałeś. Daj spokój dzieciaku, bo z każdym słowem się kompromitujesz. Wypowiadasz się w temacie źródłowym dotyczącym 4LifeDirect, a nie innego ubezpieczyciela. Przeczytaj swoje wątki. Twó... czytaj dalej »
  • 2021-06-03 14:45 czwartek ~Tomek 3miasto | [+] odpowiedz
    Oczywiście ubezpieczyłem się 15 miesięcy przed diagnozą. Niestety jedyny polski ubezpieczyciel czyli PZU nie posiadało takiego ubezpieczenia w ofercie. Ubezpieczyłem moją mamę również w szerszym z... czytaj dalej »
  • 2021-06-03 16:01 czwartek ~Broker | [+] odpowiedz
    Ubezpieczyłeś siebie czy swoją mamę, bo już zaczynasz się motać? PZU nie jest jedynym Polskim ubezpieczycielem (nie mylić z akcjonariatem). Ochrona szpitalna Twojej mamy w 4LD jest bez względu na wi... czytaj dalej »
  • 2021-06-03 17:19 czwartek ~Tomek 3miasto | [+] odpowiedz
    Przeczytaj definicję Ubezpieczającego. To nie 4LD tylko osoba zawierająca i opłacająca składkę. Ubezpieczeniowy analfabetyzm.
  • 2021-06-03 14:45 czwartek ~Tomek 3miasto | [+] odpowiedz
    Oczywiście ubezpieczyłem się 15 miesięcy przed diagnozą. Niestety jedyny polski ubezpieczyciel czyli PZU nie posiadało takiego ubezpieczenia w ofercie. Ubezpieczyłem moją mamę również w szerszym z... czytaj dalej »
  • 2021-06-03 22:03 czwartek ~Broker rolnik | [+] odpowiedz
    Mam pełne bezterminowe pakiety medyczne w PZU dla całej rodziny. Dzwonię na infolinię lub wchodzę na stronę moje.pzu i zamawiam każdego lekarza jaki jest mi tylko potrzebny. Od pediatry, ginekologa po... czytaj dalej »
  • 2021-06-03 22:09 czwartek ~Tomek 3miasto | [+] odpowiedz
« powrót do działu: Komentarze do artykułów
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.