X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Odszkodowania
Szukasz firmy, która pomoże Ci uzyskać wysokie odszkodowanie?
Kliknij tutaj!

Komentarze do wątku:

Która firma odzyskująca odszkodawnia ma największą skuteczność?
2009-03-05 10:19 czwartek ~Paweł (poszkodowany)
Czy jest jakiś ranking firm odzyskujących odszkodowania? Bo chciałbym wiedzieć, która jest najbardziej skuteczna w odyzkiwaniu odszkodowań z ubezpieczenia komunikacyjnego?

Z mojej perspektywy najlepsza jest Kancelaria ASUM

2016-08-17 20:57 środa ~Łukasz Zawisza
gdy przeniosłem sprawe do nich po 9 dniach miałem decyzje o przyznaniu odszkodowania i kasa trafiła do mnie bezpośrednio na konto a dopiero potem zapłaciłem umówione honorarium takze miałem pod kontrolą moje pieniądze i nie musiałem sie dopraszać jak w poprzedniej firmie. Dla mnie akurat to było ważne.
 • 2017-11-04 11:58 sobota ~jarecki | [+] odpowiedz
  Sprawa już zakończona więc chętnie podzielę się swoją opinia na temat kanclearii. Papiery przysłałem do nich już w trakcie sprawy odszkodowawczej a właściwie po odmowie ubezpieczyciela, wcześniej zajm... czytaj dalej »
 • 2016-08-18 10:40 czwartek ~szczecinek83 | [+] odpowiedz
  No raczej nie. Sprawy się wloką, kontakt z firmą jest utrudniony (chyba nikt nie odbiera telefonów) i wszędzie atmosfera paniki. Trudno to znieść z dwiema złamanymi rękami... Nie polecam.
 • 2016-08-19 16:15 piątek ~Marek- Współpracjący z ASUM | [+] odpowiedz
  No chyba konkurencję szlag trafia, że komuś idzie lepiej i trzeba napisać jakiś nieprzychylny anonimowy komentarz... Podaj swój nr tel kolego to chętnie porozmawiam.
 • 2016-08-19 16:15 piątek ~Marek- Współpracjący z ASUM | [+] odpowiedz
  No chyba konkurencję szlag trafia, że komuś idzie lepiej i trzeba napisać jakiś nieprzychylny anonimowy komentarz... Podaj swój nr tel kolego to chętnie porozmawiam.
« powrót do działu: Odszkodowania
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.