X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

AXA Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A.

Towarzystwo ubezpieczeniowe Axa TUiR działa na polskim rynku ubezpieczeniowym od 2006 roku. Jego główną specjalizacją są ubezpieczenia komunikacyjne. Ubezpieczyciel jednak stawia na dynamiczny rozwój i w jego ofercie pojawiają się inne produkty, choćby takie jak ubezpieczenia turystyczne, mieszkaniowe, fundusze emerytalne oraz inwestycyjne. Z oferty Axa codziennie korzysta wielu klientów. Jakie są ich opinie na temat tego towarzystwa?

Rzecznik Finansowy na swojej stronie przedstawił raport, z którego wynika, że liczba wniosków kierowanych do niego w związku z działalnością Axa TUiR w roku 2017 wyniosła 521, co daje 5,9% wszystkich składanych na ubezpieczycieli skarg.

Opinie innych klientów są ważnym wyznacznikiem atrakcyjności usługi. Aby wybrać najlepszą, najbardziej dopasowaną ofertę, porównaj Axa z innymi propozycjami i wybierz najlepsze dla siebie rozwiązanie.

Czekamy na Wasze opinie na temat firmy Axa. Napiszcie, jakie macie doświadczenia z tym ubezpieczycielem, czy satysfakcjonują was ceny oraz obsługa. Wasze opinie pomogą innym klientom w wyborze najlepszej oferty.

Zaczyna się właśnie trzeci rok gdy czekam na odszkodowanie od AXY

2016-01-05 15:08 wtorek ~Sławek
16.11.2013 miała miejsce kolizja nie z mojej winy,byłem poszkodowanym.Została wezwana na miejsce policja która sprawcy wlepiła mandat którego nie przyjął,następnie sprawa w sądzie który wydał wyrok na moja korzyść...zapłaciłem za rzeczoznawcę,zapłaciłem za seriws komputerowy który wydał opinie i koszty naprawy za laptopa,zapłaciłem sa blacharza bo przecież nie będę jeździł samochodem który stwarza zagrożenie na drodze,zapłaciłem za adwokata który prowadził rozprawy i właśnie dzisiaj po ponad dwóch latach :) otrzymałem łaskawie wiadomość że zostalo mi przyznane odszkodowanie wysokości 2371,76 :) (naprawde chyba uruchomie starych kolegów i zrobimy dobry materiał :)) same szkody samochodu wynosiły ponad 4 tys. a odzyskanie danych z laptopa TO KOLEJNE 2,5tys zł ..kolejne 1,2zł serwis plus adwokat..no ludzie gdzie tutaj jakieś racjonalne myślenie?...firmy ubezpieczeniowe kasę doją z ludzi a le jeżeli chodzi o wypłaty odzskodowań to maja nas w głębokim poważaniu... A teraZ z innej bajki: Mój adwokat opowiadał mi to jak rodzina ubezpieczyła sobie dom na wypadek zalania(powodzi) na 300tys zł a że pewnego sierpnia ulewy nas nie opuszczały zalalo im garaż w którym mieli silnik od bramy garażowej,quada i samochód....nie piszę o jakiś tam narzędziach ogrodnika itp itd. wkażdym bądź razie dostali wiadomość z firmy ubezpieczeniowej żę postawili dom na terenie zalewowym i nie dostaną odszkodowania :D nie no kur.. to po co brali kasę skoro i tak nie miałeś szans na odszkodowanie? :) Mogł bym tutaj tak w nieskończoność ale po co to komu? Nie chce nikogo smarować,nie chce wyłudzić pieniędzy....poprostu chce sprawiedliwości.
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.