X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Proama Ceska pojistovna Spółka Akcyjna Oddział w Polsce

Zalany dom

2016-11-23 10:50 środa ~Agnieszka
Witam, przestrzegam wszystkich przed zakupem ubezpieczenia bez względu na to co ma się zamiar ubezpieczyć. Załuje, że dopiero teraz zaczęłam szukać opinii o firmie. Jestem właścicielka nowego domu, który postanowiliśmy ubezpieczyc, przez anomalia pogodowe zalało sufit -kominy w salonie, kotłowni i garażu, a że sufity są podwieszane to woda narobiła sporych zniszczen. Odszkodowanie jakie przyznała Proama to 1300 zł. Walka trwa już 2 miesiąc a oni nie widzą podstaw do przyznanaia wyższego odszkodowania. Odwolałam się już raz i doslownie czekałam równe 30 dni na odpowiedz, pr5zeciągają jak długo się da, są opieszali i wręcz aroganccy. Oczywiście wspomnę także o braku kompetencji likwidacji oraz o tym, że nie można dodzwonić się ani do likwidatorki ani na infolinię. Nie wiem kto w tych czasach ma czelność na takie traktowanie klientów. Sama nie wiem co dalej począć, czy może to gra nie warta świeczki, może szkoda nerów....Wiem, że już nigdy nikt mnie do takich krzaków nie nakłoni. Czasami lepiej zapłacic więcej i spać spokojnie. Taniej chyba zawsze znaczy gorzej.
  • 2017-07-16 16:21 niedziela ~Byeu | [+] odpowiedz
    Zawsze należy walczyć!!Dla siebie i naszych dzieci aby oszuści byli karani.Prosze się zwrócić do Federacji Obrony Praw Konsumenta lub prawnika.
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.