X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Proama Ceska pojistovna Spółka Akcyjna Oddział w Polsce

Zdecydowanie odradzam

2014-11-18 19:21 wtorek ~wasz
Zadzwoniła pani od PROAMA i zaproponowała tańsze ubezpieczenie, powiedziałem żeby przysłali propozycję - porównam. Wybrałem jednak innego ubezpieczyciela i dobrze. Później zadzwoniła pani z PROAMA i powiedziała, że mam u nich polisę, co bardzo mnie zdziwiło, więc powiedziałem, ze nie zawierałem z nimi umowy. Powiedziała, ze nie wypowiedziałem na piśmie. Odpowiedziałem, ze nie miałem co wypowiadać skoro nie zawierałem umowy. Na wszelki wypadek jednak wysłałem im pismo, że nie zawierałem umowy i wypowiadam to co niby twierdzą, że zawarłem. Mimo to co jakiś czas przysyłają mi wezwanie do zapłaty za OC ( mi chodziło o AC). Po prostu banda wyłudzaczy. Zdecydowanie nie polecam !
  • 2015-06-18 22:18 czwartek ~orwell | [+] odpowiedz
    Próbowałem w porównywarce ubezpieczen dowiedzieć sie jaką płaciłbym składkę w Proama a po półtora roku wysłali mi pismo , że jestem im winien 400 zł za polisę ( ktorej nie zamawiałem) Rzecznik Ubezpie... czytaj dalej »
  • 2014-11-20 17:23 czwartek ~rafik | [+] odpowiedz
    Kolego przysyłają ci wezwania i co nie płacisz? mam też podobny problem, jak to przeczytasz napisz do mnie na rooffii@interia.pl
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.