X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

Proama Ceska pojistovna Spółka Akcyjna Oddział w Polsce

Żenada

2015-11-17 10:01 wtorek ~Nawet za darmo nie!
Po kupnie samochodu z ich ubezpieczeniem zgłosiłam telefonicznie chęć przepisania polisy. Wszystko cacy, tak oczywiście zaraz przeliczą i wyślą natychmiast maila. Maila żadnego nie dostałam. Dostałam za to półtora roku później telefon, że jestem im winna prawie 300 zł i groźbę: natychmiastowa wpłata albo skierowanie sprawy do windykatora. Na pytanie jak to się stało, że dopiero teraz dowiaduję się ile mam im w ogóle zapłacić okazało się, że "wysłali" przeliczenie na niepoprawny mail, ale mając mój adres i telefon nie raczyli już z nich skorzystać, bo to ja powinnam się prosić żeby łaskawie wzięli ode mnie pieniądze. Złożona reklamacja oczywiście poszła zapewne do kosza bo zero odzewu. No ok jest odzew - minęły 3 miesiące i mam windykację na karku...
  • 2015-12-08 16:41 wtorek ~Kasia | [+] odpowiedz
    i bardzo dobrze.... że masz windykacje. A co ty myślisz, że jak nie zapłacisz, to sprawa załatwiona? A Ty nieomylna jesteś? Cóż z tego, że wysłali na zły adres. W Twojej gestii było załatwienie sprawy... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.