X
U¿ywamy plików cookies, by u³atwiæ korzystanie z naszego serwisu. Je¶li nie chcesz, aby pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku,
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki. Wiêcej na temat naszej polityki prywatno¶ci znajdziesz tutaj.
Poleæ znajomemu| Forum
Forum opiekuj± siê:
Ekspert AXA ¿ycie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyñska

Maciej Lichoñski
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Wo¶
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupiê NNW oferowane przez szko³ê
Tak, kupiê mu indywidualn± polisê NNW
Tak, kupiê NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do dzia³u: Opinie o towarzystwach ubezpieczeñ

Opinie o towarzystwie:

LIBERTY UBEZPIECZENIA
Ocena: 2.15 (239 g³osów)

¯enada, ¿enada, ¿enada....

2009-03-06 10:51 pi±tek ~max
Ubezpieczyciel pozbawiony podej¶cia do klientów, zero kontaktu, konsultanci nie oddzwaniaj±.Poczytajcie opinie na forach i dyskusje na temat rozwi±zywania problemów, które ów "ubezpieczyciel" stwarza. Mnie osobi¶cie konsultant telefonicznie "przes³ucha³", obieca³ zadzwoniæ ponownie celem uzupe³nienia danych (nie zadzwoni³), a potem bezczelnie wys³ano mi rachunek do zap³aty z profilaktyczn± informacj± o firmie windykacyjnej na nim :/ Z daleka od tej firmy, do¶wiadczy³em - nie polecam.
  • 2015-04-21 17:41 wtorek ~ola | [+] odpowiedz
    najgorszy ubezpieczyciel!!!!naci±gacze! trzymajcie sie od nich z daleka!!!
  • 2015-02-16 17:23 poniedzia³ek ~Nie dla LD | [+] odpowiedz
    Pod koniec roku wypowiedzia³em im umowê (mam oczywi¶cie potwierdzaj±ce to dokumenty). Swoj± decyzjê podtrzyma³em jeszcze w czasie rozmowy telefonicznej. A po nowym roku zacz±³em otrzymywaæ wezwania do... czytaj dalej »
  • 2014-06-04 16:50 ¶roda ~Krysti | [+] odpowiedz
    Spotka³o to mnie.Zmanipulowali mnie telefonicznie.Dzia³ania bezwzglêdne .Efekt koszmarnie droga polisa druga w kolejno¶ci,od której nie by³o zmi³uj siê.Straszenie windykacj± Kaczmarski realne.MAFIA.OS... czytaj dalej »
  • 2014-07-08 13:42 wtorek ~Biuro Obs³ugi Klienta Liberty Direct | [+] odpowiedz
    @Krysti: Szanowna Pani, ponownie proszê o kontakt mailowy - mój adres to: aneta.linek@libertydirect.pl. Maj±c dane Pani polisy, bêdê mog³a zweryfikowaæ proces obs³ugi lub udzieliæ Pani dodatkowych inf... czytaj dalej »
  • 2014-03-10 12:17 poniedzia³ek ~by³y pracownik | [+] odpowiedz
    Dzia³ obs³ugi klienta, bardzo s³aby, ci±g³e braki w zatrudnieniu - po³owa ludzi na L4 i U¯. Potr±caj± 1000 z³ za szkolenie, podczas którego nic siê nie nauczysz. Najwa¿niejsza wiedza dotyczy wypowiedz... czytaj dalej »
  • 2014-01-21 13:30 wtorek ~sopel | [+] odpowiedz
    Masakra. Ludzie uwa¿ajcie na oszustów
  • 2013-10-17 23:12 czwartek ~TERENOWY | [+] odpowiedz
    FIRMA LIBERTY DIRECT DZIA£A JAK OSZU¦CI.W MOIM PRZYPADKU UBEZPIECZYLI SAMOCHÓD KTÓRY NIE BY£ ZAREJESTROWANY CO ZA TYM IDZIE NIE DOPUSZCZONY DO RUCHU WIÊC NIE OBEJMUJE GO USTAWA O OBOWI¡ZKOWYM OC.WCISK... czytaj dalej »
  • 2013-11-24 21:03 niedziela ~UpartyOsio³ | [+] odpowiedz
    Boszzzz, ten w±tek jeszcze ¿yje?! Od 2009 roku!!! Terenowy, to po co ubezpieczale¶ samochód, jak wiedziale¶, ¿e nie jest zarejestrowany? W sumie jako obywatela obowi±zuje ciê znajomo¶æ przepisów i ich... czytaj dalej »
  • 2013-10-17 10:38 czwartek ~Lukasz | [+] odpowiedz
    zgadzam siê mia³em kolizje serwis wyceni³ szkode na 54 tys auto warte 52 szkoda ca³kowita a liberty na 1 ogledzinach 12 tys na 2 ogledzinach bo powiadomi³em ich ze kwota jest zbyt niska i prosze o rze... czytaj dalej »
  • 2013-07-29 15:40 poniedzia³ek ~Micha³ | [+] odpowiedz
    Dzwoni³em w 4 miejsca i tylko w Liberty odebrali od razu praktycznie, co pokazuje moim zdaniem jak ta firma dzia³a porównuj±c do innych…
  • 2013-05-30 22:56 czwartek ~zibi125 | [+] odpowiedz
    ta firma to kpiny kupi³em auto z oc w LD i jak chcia³em wypowiedziec umowe to mi naliczyli za czas rozpatszenia umowy a ja nie podpisywa³em z nimi umowy tylko samochód kupi³em z tym dziadostwem i odra... czytaj dalej »
  • 2014-05-08 14:46 czwartek ~mary | [+] odpowiedz
    mam identyczn± sytuacjê, co z tym zrobi³e¶? bo ja im ku¼wa nie zamierzam p³aciæ
  • 2013-05-04 23:11 sobota ~tomek | [+] odpowiedz
    Wcale tak nie jest ze Liberty Direct szybko wyp³ac± odszkodowania za szkodê ci wyp³ac±.Zg³osi³em szkodê 2 lutego po 30 dniach przys³ali mi pismo ze sprawa przed³u¿y siê do 90 dni w³a¶nie minê³o 90 dni... czytaj dalej »
  • 2013-03-19 13:21 wtorek ~Gosia | [+] odpowiedz
    Nie polecam najgorszemu wrogowi tej firmy ubezpieczeniowej ,opis w internecie jest przestrog± .Paranoja i wyzyska ,p³ac± sk³adki a na odszkodowanie czekam juz ponad 3 tygodnie .MASAKRA Moje pieni±dze ... czytaj dalej »
  • 2014-01-09 23:49 czwartek ~Art | [+] odpowiedz
    Potwierdzam wcze¶niejsze negatywne opinie...Odradzam !
  • 2013-03-04 18:17 poniedzia³ek ~janek | [+] odpowiedz
    Mia³em 18 samochodów ubezpiecza³em i odbiera³em wyp³aty ubezpieczeñ z chyba wszystkich towarzystw ubezpieczeniowych jakie s± na rynku. Jednak nigdy nie mia³em do czynienia z tym ca³ym liberty do momen... czytaj dalej »
  • 2013-02-05 17:03 wtorek ~bb | [+] odpowiedz
    Mam podobne odczucia. Sprzedaj±c pojazd obcokrajowcowi pope³ni³em b³±d i nie wpisa³em do umowy kupna - sprzeda¿y adresu kupuj±cego. Przekaza³em do Liberty Direct kopiê z³o¿onego w urzêdzie dzielnicy z... czytaj dalej »
  • 2013-01-17 14:29 czwartek ~tytus | [+] odpowiedz
    4 miesi±ce zwracajaj± kase za lawete i koñca nie widaæ a jak dzieñ siê spu¿ni³em ze sk³adk± to wys³ali komornika
  • 2012-11-30 12:21 pi±tek ~Michall | [+] odpowiedz
    to jeszcze nic dopóki nie dojdzie do szkody nikt nie zdaje sobie sprawy co siê dzieje. Wycena szkoda z AC warsztat salon firmowy wycena kosztorys 2 tys, oferowane, wyp³acone przez Liberty 645z³??
  • 2012-10-19 10:12 pi±tek ~aaa | [+] odpowiedz
    Popieram opiniê negatywn±. Firma LD bierze sk³adkê, lecz nie robi nic dla klienta. Po wypowiedzeniu umowy nie przekazuj± historii przebiegu ubezpieczenia do innych ubezpieczycieli i w ten sposób pozba... czytaj dalej »
  • 2012-07-10 14:22 wtorek ~Gwido | [+] odpowiedz
    alez ten w±tek obrósl w korespondecnje, a jakie emocje, ile wymoderowanych obra¿liwych tre¶ci… Ale tym co szukaj± opinii o towarzystwie, powiem, ¿e je¶li chodzi o inne towarzystwa, to te¿ so... czytaj dalej »
  • 2012-06-29 20:32 pi±tek ~B. | [+] odpowiedz
    Ja równie¿ mogê powiedzieæ z w³asnego do¶wiadczenia - nigdy wiêcej Liberty Direct, ani ¿adne ubezpieczenia typu direct! Kontakt z nimi jest ograniczony, wiadomo, co chwilê odbiera inny konsultant! Maj... czytaj dalej »
  • 2012-06-16 07:58 sobota ~Waldi | [+] odpowiedz
    A ja mam inny problem. W lutym tego roku zosta³em uderzony w ty³ przez kierowcê samochodu ubezpieczonego w Liberty. By³a policja , zosta³a stwierdzona tego pana. Przyjecha³ kto¶ kto opisa³ szmochód, d... czytaj dalej »
  • 2012-01-24 15:01 wtorek ~Micha³ P | [+] odpowiedz
    ubezpieczyciel jest beznadziejny jestem poszkodowanym z oc sprawczy sprawca jest winny i siê przyznaje do tego na pi¶mie i telefonicznie a liberty uwa¿a i¿ nie nale¿y siê odszkodowanie zero . Tota... czytaj dalej »
  • 2012-03-13 12:02 wtorek ~kuba | [+] odpowiedz
    ja równie¿ mam t± sam± sytuacjê od dwóch miesiêcy pisz± mi ¿e nie mog± skontaktowaæ siê ze sprawc± aby sprawdziæ swoj± odpowiedzialno¶æ a wiem ¿e sprawca ju¿ odes³a³ im formularz o szkodzie wiêc nie w... czytaj dalej »
  • 2012-04-15 13:48 niedziela ~?? | [+] odpowiedz
    Gracjan i co? Wyja¶ni³o siê co¶?
  • 2012-04-15 14:45 niedziela ~kuba | [+] odpowiedz
    nic nowego, napisa³em do nich ¿e maj± czas do 25 kwietnia czyli 90 dni po zg³oszeniu szkody, a oni nic nie odpisali....
  • 2012-05-23 22:09 ¶roda ~Bartek | [+] odpowiedz
    Teraz firmy maj± takie systemy on-line, gdzie mo¿na sprawdzaæ jak w banku, samemu, nie trzeba czekaæ. Sprawd¼, czy te¿ taki maj±.
  • 2012-01-12 17:46 czwartek ~Kris | [+] odpowiedz
    Firma totalnie beznadziejna, zatrudniaj±ca jako likwidatorów szkód ludzi totalnie oderwanych od rzeczywisto¶ci. Wycenili mi szkodê z AC pocz±tkowo na 3200, odpisa³em, ¿e nie ujêli kilku spraw, które z... czytaj dalej »
  • 2012-01-13 14:41 pi±tek ~Piotr | [+] odpowiedz
    Tak siê zastanawiam, czy przypadkiem warsztat nie przegi±³ z wycen±... Ja te¿ mam ubezpieczenie w Liberty Direct, te¿ mia³am wypadek i absolutnie nie narzekam na proces likwidacji szkody - by³o mi³o, ... czytaj dalej »
  • 2012-01-13 16:14 pi±tek ~Kris | [+] odpowiedz
    Piotr Nie cukruj, pewnie jeste¶ pracownikiem LD i próbujesz to robic reklamê firmie, ale niestety rzesza niezadowolonych klientów ro¶nie, wiêc mo¿e warto pomy¶leæ o zmianie pracy. :-) Pozdrawiam ... czytaj dalej »
  • 2012-03-23 14:49 pi±tek ~spoletta | [+] odpowiedz
    Jezuniu, jak siê trafi kto¶ zadowolony, to od razu podejrzamy o branie kasy, Co za kraj
  • 2012-03-23 14:49 pi±tek ~spoletta | [+] odpowiedz
    Jezuniu, jak siê trafi kto¶ zadowolony, to od razu podejrzamy o branie kasy, Co za kraj
  • 2011-12-21 20:56 ¶roda ~Iwona | [+] odpowiedz
    W tym roku postanowi³am zmieniæ ubezpieczyciela. Przez lata korzysta³am z oferty PZU - pakiet. Zdecydowa³am siê na Liberty Direct - pakiet . Zosta³am poinformowana, ¿e przys³uguje mi prawo do wypowie... czytaj dalej »
  • 2011-11-21 20:48 poniedzia³ek ~DRIVER | [+] odpowiedz
    Nie ¿yczê nikomu aby by³ skazany na potyczki z Liberty Direct je¿eli chodzi o szkodê z OC sprawcy nie mia³em do czynienia ze szkod± z AC ale mogê siê tylko domy¶laæ, ¿e by³oby jeszcze gorzej ni¿ z OC.... czytaj dalej »
  • 2011-10-08 12:53 sobota ~A | [+] odpowiedz
    Kiedy oddzwaniaj± w sprawie uzgodnienia sk³adki nie trwa to d³u¿ej jak 2 min a w sprawie wypowiedzenia umowy czeka³em 5 dni ! na telefon od nich w koñcu sam musia³em zadzwoniæ na nastêpny dzieñ dosta³... czytaj dalej »
  • 2011-10-08 01:27 sobota ~Do¶wiadczony przez LD | [+] odpowiedz
    Popieram Ludzie UWAGA na ten ¦MIEÆ mi zrobili to samo UWAGA UWAGA UWAGA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 2011-08-30 17:40 wtorek ~Lidia | [+] odpowiedz
    Zgadzam siê w 100%!!! Wymuszaj± pieni±dze bez uzasadnienia za co, celowo dzia³aj± na niekorzy¶c klienta, nie odpowiadaj± na reklamacje, nie reaguj± na maile, nie oddzwaniaj±, konsultanci aroganccy i n... czytaj dalej »
  • 2011-09-09 09:31 pi±tek ~Katarzyna Krokos Kierownik Dzia³u Obs³ugi Klienta | [+] odpowiedz
    Szanowna Pani, Z przykro¶ci± przeczyta³am Pani opiniê na temat naszej firmy. Chcia³abym dowiedzieæ siê wiêcej na temat opisanej przez Pani± sytuacji. Dziêki temu bêdziemy mogli zbadaæ Pani sprawê i u... czytaj dalej »
  • 2011-10-22 23:09 sobota ~Pablo | [+] odpowiedz
    No có¿ po pierwsze to mo¿ecie hukn±æ w g³ówkê niejak± Pani± Iwonê K. T± która obecnie jest na chorobowym. Dziêki niej w du¿ej mierze szkoda,zg³oszona 27 lipca (mieszkaniowa) zakoñczy³a siê wys³aniem ... czytaj dalej »
  • 2011-10-07 22:15 pi±tek ~Lidia | [+] odpowiedz
    No có¿, Pani Katarzyna Krokos tylko udaje zainteresowanie sprawami,pewnie po to, by dobrze "wygl±dac"na forum i poprawic wizerunek tej z³odziejskiej firmy.Napisa³am dwa maile bezpo¶rednio do... czytaj dalej »
  • 2014-04-08 11:52 wtorek ~By³y klient LB | [+] odpowiedz
    Jestem w trakcie rozwi±zywania wypowiedzenia które trafi³o jeden dzieñ przed koñcem umowy z Liberty Direct. Pani grzecznie informujê, ¿e umowa z podanym nr polisy nie obowi±zywa³a w LB (podaje inny nr... czytaj dalej »
  • 2011-08-08 08:42 poniedzia³ek ~kolo | [+] odpowiedz
    Niech mi kto¶ poka¿e firmê idealn±. Zawsze znajd± siê g³osy za i przeciw. Jako¶ dotychczas moja „wspó³praca” z liberty uk³ada siê bez zarzutów i na kolejny rok znów siê u nich ub... czytaj dalej »
  • 2011-05-29 19:54 niedziela ~anulla | [+] odpowiedz
    Podpisujê siê równie¿, ¿enada, ¿enada... Konsultanci za ka¿dym razem mówi± co¶ innego :( Moj± pro¶bê o pilne oddzwonienie potraktowali jak "powietrze"...
  • 2011-06-04 10:11 sobota ~zawiedziona | [+] odpowiedz
    co innego mówi± przez telefon co innego pisz± a co innego robi± :( zawiod³am siê :((
  • 2010-12-05 18:24 niedziela ~m. | [+] odpowiedz
    Jak to jest, ¿e jednych takie straaaszane rzeczy spotykaj±, a innym jako¶ wspó³praca z liberty uk³ada siê bezproblemowo? :>
  • 2011-04-14 21:51 czwartek ~AGA | [+] odpowiedz
    To proste! Sami sob ie wystawiaj± bardzo dobre opinie.
  • 2013-12-03 21:52 wtorek ~malgoska | [+] odpowiedz
    Niekoniecznie. /przepraszam za lierówki, kalawiaura mi nawala/ Rozwali³am auo (moja wina, szkoda ca³kowia)kwoa ubezpiecenia obni¿ona o jakie¶ 300-400 z³ dlaego, ¿e auo z prwanego imporu b³o i o b³ brz... czytaj dalej »
  • 2010-11-18 09:55 czwartek ~jurekglos | [+] odpowiedz
    Je¶li kto¶ siê jeszcze zastanawia to ju¿ z do¶wiadczenia w³asnego mogê liberty poleciæ. Dobra firma, która dba o klienta. Czyta³em du¿o starszych wpsiów, ale ewidentnie widaæ, ¿e poprawili jako¶æ obs³... czytaj dalej »
  • 2010-11-05 10:08 pi±tek ~mariank | [+] odpowiedz
    Generalnie nia mam wiêkszych uwag do liberty. Niedawno ubezpiecza³em i te¿ niedawno przyda¿y³a mi siê szkoda. Sprawna obs³uga bez problemów. Polecam!
  • 2010-11-02 22:45 wtorek ~nigdy wjecej | [+] odpowiedz
    ten problem ja mam.teraz windykacja mi grozi
  • 2010-09-29 14:19 ¶roda ~joannab | [+] odpowiedz
    Ode mnie du¿y pozytyw za b³yskawiczne za³atwienie sprawy wyp³aty z AC. mogê powiedziec, ¿e przysz³o nawet szybciej ni¿ siê spodzwiewa³am :) Gor±co polecam! JoannaB
  • 2010-08-01 10:27 niedziela ~Anula | [+] odpowiedz
    A ja siê pochwale, ze nie mia³am ¿adnych problemów z likwidacj± szkody. Jestem zadowolona i z wyp³aty :-) i z obs³ugi!
  • 2010-01-12 19:39 wtorek ~maciejka151 | [+] odpowiedz
    I ja równie¿ czu³em siê jakbym gada³ z automatem który zna tylko ustawê o ubezieczeniu pojazdów... Masakra ¿adne pisma, ¿adne wyjasnienia, zero kontaktu, a po pó³ roku wezwanie do zap³aty sk³adki ze s... czytaj dalej »
  • 2011-01-17 16:47 poniedzia³ek ~Katarzyna Krokos Kierownik Zespo³u Obs³ugi Klienta | [+] odpowiedz
    Witam, z informacji podanych na forum nie jeste¶my w stanie zidentyfikowaæ opisanej sytuacji. W celu jej wyja¶nienia uprzejmie proszê o kontakt bezpo¶rednio ze mn± na: katarzyna.krokos@libertydirect.p... czytaj dalej »
  • 2010-07-01 02:01 czwartek ~jasim | [+] odpowiedz
    jak im wisiales kase to musiales zaplacic..przychodzily pisma..to proste... ja mam w link4 to dopiero masakra... za rok wracam do LD wiecej zaplace ale odszkodowanie zaplaca..
  • 2010-04-22 11:54 czwartek ~AniaK | [+] odpowiedz
    Dok³adnie pó³ roku temu wypowiedzia³am umowê bo sprzeda³am samochód. Teraz kupujê nowy wiêc postanowi³am zrobiæ rozpoznanie w firmach ubezpieczeniowych Poniewa¿ pomimo ró¿nych do¶wiadczeñ mniej czy ba... czytaj dalej »
  • 2011-07-21 10:18 czwartek ~niestety jeszcze klient LD | [+] odpowiedz
    Ja mam negatywne do¶wiadczenia z LD, tak wiêc podpisujê siê pod "¿enada". Ponadto jedno z najdro¿szych OC na rynku. Kupi³em ubezpieczony tam samochód i dosta³em wezwanie do zap³aty sk³adki O... czytaj dalej »
  • 2011-10-26 16:03 ¶roda ~Iwona Gadzicka | [+] odpowiedz
    Mam identyczne doswiadczenie. Kupi³am samochód z op³aconym ubezpieczeniem OC. Wys³ali mi dop³atê za pó³ roku w wysoko¶ci, co w innej firmie mia³abym AC. Ponadto robi³am kalkulacjê na ich stronie inter... czytaj dalej »
  • 2013-02-09 06:33 sobota ~Gargamel50 | [+] odpowiedz
    Skoro mia³a¶ op³acon± polisê sprzedaj±cego, to za co kazali Tobie dop³acaæ? Pierwszy krok w kierunku ubezpieczenia po kupnie samochodu u¿ywanego, to sprawdzenie czy otrzyma³o siê wa¿n± polisê, czy be... czytaj dalej »
  • 2010-06-01 22:58 wtorek ~TIK | [+] odpowiedz
    A to bêdzie mia³ niespodziankê nabywca jak siê spó¿ni. Kupi³ samochód z wypowiedzian± polis± oc.Oczywi¶cie mia³a Pani takie prawo z ar.28 ustawy,Czyli polisa trwa do koñca umowy.
  • 2009-10-31 19:45 sobota ~na przekór | [+] odpowiedz
    a ja polecam serdecznie szczególnie AC!!!, b³yskawiczna decyzja o wyp³acie odszkodowania i niska cena jak dla mnie to w sam raz...bez sensu s³uchaæ konkurencji bo na ka¿dym forum ka¿dej firmy sa negat... czytaj dalej »
  • 2011-05-27 13:24 pi±tek ~s | [+] odpowiedz
    ciekawe czy przynajmniej dobrze Ci p³ac± za takie kocopo³y i bzdury...
  • 2010-11-21 23:55 niedziela ~przyszla mama | [+] odpowiedz
    Jecha³am sobie dzisiaj taxi na USG (II trymestr ci±¿y) i ku mojemu pozytywnemu zaskoczeniu okaza³o siê, ¿e taksówki w naszym mie¶cie bior± udzia³ w akcji "Taksówka z fotelikiem". Nie trzeba ... czytaj dalej »
  • 2010-11-08 11:47 poniedzia³ek ~wittekk | [+] odpowiedz
    Ja siê z tymi negatywnymi opiniami nie mogê zgodziæ. Te¿ mam ubezpieczenie w Liberty i te¿ mia³em problem dziêki jednej pani w Oplu. Wyp³ata pieniêdzy z ubezpieczenia posz³a szybko i bez problemów, wi... czytaj dalej »
  • 2010-04-21 16:33 ¶roda ~Piotrek | [+] odpowiedz
    Przejrza³em kilka w±tków na tym forum i wynika z tego ¿e najlepiej siê nie ubezpieczaæ bo wszêdzie kradn± i oszukuj±... Paranoja. Mimo wszystko ubezpieczy³em siê w LD, ju¿ drugi rok min±³, spokój, cis... czytaj dalej »
  • 2012-07-24 22:37 wtorek ~KrzysztofDêbski | [+] odpowiedz
    Tak jak piszecie, konsultanci nie oddzwaniaj± a rozmowa z nimi to jak s³uchanie bajek. Firma, która bezprawnie naci±gne³a mnie na prawie 200z³. Po raz pierwszy zdarzy³o mi siê na moj± pro¶bê ods³uchac... czytaj dalej »
  • 2014-06-04 17:03 ¶roda ~Kristi | [+] odpowiedz
    Te¿ wyci±gnêli ze mnie ok.700z³.niechcianej polisy.14 lat ubezpieczam auta i jestem zszokowana napastliwo¶ci± Liberty direct.
  • 2014-06-10 08:15 wtorek ~Biuro Obs³ugi Klienta Liberty Direct | [+] odpowiedz
    Szanowna Pani, ponawiam pro¶bê o przes³anie wiadomo¶ci na mój adres: aneta.linek@libertydirect.pl. Pozdrawiam, Aneta Linek, Kierownik Zespo³u Obs³ugi Klienta w Liberty Direct
  • 2010-11-30 10:15 wtorek ~karina | [+] odpowiedz
    Mia³am dok³adnie takie same odczucia i podjê³am tak± sam± decyzjê jak Ty :) Mam ubezpieczenie w liberty. To stosunkowo nowa firma ma naszym rynku, a jak wiadomo ludzie boj± siê nowo¶ci. To dopiero par... czytaj dalej »
  • 2009-10-29 08:07 czwartek ~Ja | [+] odpowiedz
    Podpisujê sie wszystkimi ³apkami, do¶wiadczy³am tego samego:-(
  • 2012-09-24 13:31 poniedzia³ek ~MH | [+] odpowiedz
    Jestem najbardziej za...robi± sobie jak±¶ rekalkulacjê z kosmosu nie bior±c zni¿ek po uwagê, a upominaj±c siê o zni¿ki otrzymujecie pisemko z Kaczmarski inkaso. To s± kpiny!!!
  • 2010-11-24 23:14 ¶roda ~Krzysztof | [+] odpowiedz
    Zupe³nie pozytwnie. Bardzo szybka i bezproblemowa wyp³ata z AC. Polecam, szczególnie pakiet premium.
« powrót do dzia³u: Opinie o towarzystwach ubezpieczeñ
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na ¿ycie, zdrowotne, nieruchomo¶ci, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiêbiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na ¿ycie. Zamów ubezpieczenie na ¿ycie, Korzy¶ci z ubezpieczenia na ¿ycie, Ceny ubezpieczeñ na ¿ycie, Czym jest ubezpieczenie na ¿ycie? Oblicz sk³adk± ubezpieczenia na ¿ycie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeñ Ochronnych - zabezpiecz Twoje ¿ycie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeñ Oszczêdno¶ciowych - oszczêdzaj na emeryturê. Na co zwróciæ uwagê wybieraj±c polisê na ¿ycie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomo¶ci u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wype³nij formularz, oblicz sk³adkê i kup polisê. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz sk³adkê ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dajê Ci komfort spokojnych i bezpiecznych woja¿y po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podró¿y online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - podró¿ne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawd¼ ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.