X
U¿ywamy plików cookies, by u³atwiæ korzystanie z naszego serwisu. Je¶li nie chcesz, aby pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku,
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki. Wiêcej na temat naszej polityki prywatno¶ci znajdziesz tutaj.
Poleæ znajomemu| Forum
Forum opiekuj± siê:
Ekspert AXA ¿ycie i AXA TUiR
Aleksandra Leszczyñska

Maciej Lichoñski
Ekspert VOTUM S.A.
Odszkodowania
Anna Wo¶
Regulamin
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupiê NNW oferowane przez szko³ê
Tak, kupiê mu indywidualn± polisê NNW
Tak, kupiê NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie
« powrót do dzia³u: Opinie o towarzystwach ubezpieczeñ

Opinie o towarzystwie:

LIBERTY UBEZPIECZENIA
Ocena: 2.15 (239 g³osów)

Zlapali mnie przez komis na niechciane OC

2009-10-26 17:30 poniedzia³ek ~brak podpisu
zakupilem pojazd w komisie zaproponowali OC na miesiac jedyna informacja to ze konsultant zadzwoni z oferta i zadzwoni³ odpowiedzia³em ze jak sie zastanowie to oddzwonie .Po miesi±cu przyszed³ nakaz zap³aty za polise teraz mam dwie
  • 2014-07-01 21:49 wtorek ~Renik | [+] odpowiedz
    Komis wprowadzi³ mnie w taki stan, ale my¶lê, ¿e za podpowiedzi± towarzystwa...nie chcê znaæ tego chamstwa ...uciekajcie je¶li potraficie uwierzyæ....przez dwa miesi±ce wmanewrowali mnie w dwa ubezpie... czytaj dalej »
  • 2014-07-08 13:28 wtorek ~Biuro Obs³ugi Klienta Liberty Direct | [+] odpowiedz
    @ Renik: Witam, jestem Kierownikiem Zespo³u Obs³ugi Klienta w Liberty Direct. Uprzejmie proszê o przes³anie numeru polisy / polis na adres: aneta.linek@libertydirect. Maj±c te dane, bêdê mog³a bli¿ej ... czytaj dalej »
  • 2014-07-01 21:49 wtorek ~Renik | [+] odpowiedz
    Komis wprowadzi³ mnie w taki stan, ale my¶lê, ¿e za podpowiedzi± towarzystwa...nie chcê znaæ tego chamstwa ...uciekajcie je¶li potraficie uwierzyæ....przez dwa miesi±ce wmanewrowali mnie w dwa ubezpie... czytaj dalej »
  • 2011-04-07 15:07 czwartek ~S.G. | [+] odpowiedz
    Witam... Mialam bardzo przykre doswiadczenia z Liberty... dluga to historia,ale zaczelo sie od komisu gdzie kupilam samochod...czyli pozatek ten sam... Dlugo mordowalam sie z masakryczna sytuacja i ma... czytaj dalej »
  • 2010-03-13 21:56 sobota ~paula | [+] odpowiedz
    OC na miesi±c? to dobre..bo w Liberty Direct wszystkie polisy zawierane s± na 12 miesiêcy:)Od zakupu auta mia³e¶ 30 dni na wys³anie wypowiedzenia..wszystko by³oby dobrze,gdyby¶ o to zadba³..a tak nies... czytaj dalej »
  • 2010-06-01 22:53 wtorek ~Tik | [+] odpowiedz
    Tak,wystawiaj± takie 30 dniowe polisy "proforma".Dopiero jak dostan± kasê to przysy³aj± roczne. I uwa¿ajmy w rozmowach z "konsultantami" ,s± dobrze wytresowani.Nawet nie wiemy kie... czytaj dalej »
  • 2010-06-15 12:04 wtorek ~gracz | [+] odpowiedz
    E to jaka¶ bzdura... Kilka razy siê mnie pyta³a konsultantka czy rozumiem, ¿e zawieram umowê itp. Ka¿dy w miarê rozumny cz³owiek wie co robi. Przecie¿ oni to nagrywaj±, maj± ustalone standardowe proce... czytaj dalej »
  • 2012-09-29 09:33 sobota ~ja | [+] odpowiedz
    Kolego to ty nie ogarniasz oni to nagrywaj± ale jak im rozmowa szkodzi to kasuj± jestem tego ¿ywym przyk³adem lub informuj± je¿eli powo³ujesz siê na to nagranie ¿e zaistnia³a sytuacja nie by³a nagrywa... czytaj dalej »
  • 2010-04-19 22:46 poniedzia³ek ~moj przypadek 1 | [+] odpowiedz
    co do dwoch polis oc:prawo polskie dopuszcza posiedanie ale nie NAKAZUJE posiadania dwoch polis oc.co za tym idzie zgodnie z prawem/ustawa o obowia...... i prawo polskie nakazuje posiadanie polisy oc... czytaj dalej »
  • 2010-04-19 23:09 poniedzia³ek ~moj przypadek 2 | [+] odpowiedz
    ..... dalej:) i bedzie sie sakiewa nabijac. odstepujac od zartu, kontynuuje. 2miesiace brak odpowiedzi z LD po czym do drzwi puka windykator ze wpisza do krd), puka naprzemian z LD ktore rowniez domag... czytaj dalej »
  • 2014-06-04 17:52 ¶roda ~Kristi | [+] odpowiedz
    Chcia³a bym ¿eby kto¶ m±dry nag³o¶ni³ sprawê w mediach.Z³apali mnie przez komis na niechcian± polisê .To nie s± ¿arty.Kristi.Jak to siê skoñczy³o?
  • 2011-10-20 00:36 czwartek ~uuu | [+] odpowiedz
    sluchajcie nie wiecie na czym to polega??? Komis wykupuje u nich ubezpieczenie 1zl za dzien, sprzedaje auto z waznym rocznym ubezpieczeniem ale uwaga!!! - nie w pelni oplaconym, bo komis rozlicza sie... czytaj dalej »
  • 2010-04-19 23:26 poniedzia³ek ~moj przypadek 3 | [+] odpowiedz
    ....... sytuacje takie nie maja miejsca i to z dwoch powodow:po 1. nie probuje sie oszukiwaæ przecietnego kowalskiego metodami w/w.po 2 jezeli w kraju zachodnim zaistniala by podobna sytuacja to pozew... czytaj dalej »
  • 2010-05-05 06:28 ¶roda ~greg.Wroc³aw | [+] odpowiedz
    Jestem w podobnej sytuacji.Wys³a³em wypowiedzenie umowy szóstego dnia od zakupu pojazdu,listem poleconym,na który mam potwierdenie wys³ania.Mimo to wszczêto postêpowanie windykacyjne.Telefonicznie nie... czytaj dalej »
  • 2010-05-05 22:02 ¶roda ~moj przypadek 2 | [+] odpowiedz
    na razie sprawa stoi w miejscu.otrzymalem pismo przedsadowe z informacja o kosztach zw z pozwem cywilnym czyli kolejna proba zastraszenia wyludzenia.pozyjemy -zobaczymy:)
« powrót do dzia³u: Opinie o towarzystwach ubezpieczeñ
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na ¿ycie, zdrowotne, nieruchomo¶ci, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiêbiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na ¿ycie. Zamów ubezpieczenie na ¿ycie, Korzy¶ci z ubezpieczenia na ¿ycie, Ceny ubezpieczeñ na ¿ycie, Czym jest ubezpieczenie na ¿ycie? Oblicz sk³adk± ubezpieczenia na ¿ycie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeñ Ochronnych - zabezpiecz Twoje ¿ycie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeñ Oszczêdno¶ciowych - oszczêdzaj na emeryturê. Na co zwróciæ uwagê wybieraj±c polisê na ¿ycie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomo¶ci u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wype³nij formularz, oblicz sk³adkê i kup polisê. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz sk³adkê ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dajê Ci komfort spokojnych i bezpiecznych woja¿y po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podró¿y online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - podró¿ne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawd¼ ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.