X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

AVIVA Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SA

Złodzieje!!!!!!!

2009-10-05 15:12 poniedziałek ~Zaiedziona
Po 10 latach ubezpieczenia na życie moich wpłaconych pieniędzy /z samych składek/ powinno być ok 25000 zł a jest ok 18200.Czyli jestem na dużym minusie !!!!!Mimo to jak mnie zapewniano te pieniądze powinny zarabiać na siebie!!Znajomi wpłacali na lokaty do banku po 10 latach cały kapitał + odsetki ok 30000zł.Oni zyskali a ja zafundowałam komuś dobre wczasy za granicą za tzw FRIKO.Moim zdaniem to naciąganie ludzi, jestem BARDZO ROZCZAROWANA i przykro miże tak dałam się nabrać.
  • 2012-07-28 23:20 sobota ~anda-anna@o2.pl | [+] odpowiedz
    Wykupiłam w tej firmie polisę pt:SUPER BONUS.Przez 12 miesięcy wpłacałam po 350 zł., co jak łatwo policzyć dało sumę 4200zł. Po odliczeniu przez firmę kosztów obsługi ,otrzymałam 3500zł.Firma tak skut... czytaj dalej »
  • 2010-08-16 12:01 poniedziałek ~zirytowana | [+] odpowiedz
    Wypisujesz bzdury, zakładałaś polisę ubezpieczeniową czy lokatę? Agent musiał Ci wyjaśnić na czym polega różnica. Teraz wypisujesz takie bzdury, lepiej nie ośmieszaj się.
  • 2010-06-04 17:15 piątek ~zadowolony klient | [+] odpowiedz
    Przyjrzyj się, ile dostaliby uposażeni kasy,gdybyś kopnęła w kalendarz-przynajmniej nie opowiadałabyś takich bzdur- po kilku wpłaconych składkach!!Ile po samobójstwie po 12 m-cach trwania ubezpieczeni... czytaj dalej »
  • 2014-03-20 17:16 czwartek ~Lucynda | [+] odpowiedz
    Ja po 20 latach wpłacania składek,mam dalej kilka tysięcy debetu.To jak wrzucać do pustego wora.Jak giełda idzie 5% w górę to wartość jednostki funduszu wzrasta 2,5%,ale jak dołuję 2,5% to jednostka r... czytaj dalej »
  • 2010-02-01 18:53 poniedziałek ~USA | [+] odpowiedz
    zgadzam sie z Toba. Mam taka sama sytuacje. Obecnie postanowilam wyslac pismo w sprawie zamkniecia polisy. Wyslalam w polowie stycznia. Towarzystwo twierdzi, ze nie otrzymalo. Oni wciaz maja moje pien... czytaj dalej »
  • Rankomat.pl ocenia towarzystwo Aviva na:
    3.89
    OPINIE O Aviva
  • 2010-12-11 10:31 sobota ~SzefJana | [+] odpowiedz
    prowokacja konkurencji...kiepka ;)
  • 2010-02-11 17:33 czwartek ~rewolucjonista | [+] odpowiedz
    Tak. Sądi upowszechnianie gdzie się da,że to hienowata firma. Członkowie zarządu ok. 50 l. pracowali już w 30 innych zarządach wszystkich liczących się firm w Polsce. Tam zgarnęli miliony i teraz zga... czytaj dalej »
  • 2009-10-10 13:45 sobota ~konias17 | [+] odpowiedz
    może i wpłaciłas więcej niż jest dzisiaj na rachunku, ale ile TU musiałoby wypłacic pieniędzy w razie twojej smierci????? nie ma nic za darmo, albo lokata albo ochrona, jak zadowala cie 6% na lokacie ... czytaj dalej »
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.