X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Komentarze do artykułów

Komentarze do artykułu:

Najlepsze ubezpieczenie zdrowotne dla kobiety w ciąży
2008-03-02 11:26 niedziela

Zwolnienie lekarskie w ciąży i wypłata ubezpieczenia z tytułu niezdolności do pracy

2010-12-08 15:30 środa ~motyl
bardzo interesuje mnie kwestia wypłaty ubezpieczenia dla kobiety w ciąży w przypadku jej zwolnienia lekarskiego z pracy. Mam na myśli osobę na kontrakcie, która opłaca składki na ubezpieczenie zdrowotne.Na jak duże środki finansowe może liczyć aby nie obawiać planując powiekszenie rodziny.
  • 2014-02-05 18:59 środa ~Mac | [+] odpowiedz
    Witam, no właśnie jak to jest z tym L4 ciążowym w przypadku prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego? Kto wypłaca świadczenie po 30 dniu "choroby" i w jakiej wysokości?
  • 2010-12-08 15:44 środa ~Pomocna | [+] odpowiedz
    Motylku, strasznie niejasne to pytanie. 1. Czy chodzi Ci o prywatne ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie społeczne, w NFZ? 2. O jaką wypłatę świadczenia Ci chodzi? Kto miałby ją wypłacać? Prywatny u... czytaj dalej »
« powrót do działu: Komentarze do artykułów
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.