X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Gazeta Bankowa ogłosiła ranking towarzystw ubezpieczeniowych

2010-10-29 08:32 piątek
Podczas uroczystej gali w Teatrze Kamienica w Warszawie ogłoszone zostały wyniki rankingu firm ubezpieczeniowych. Klasyfikuje on towarzystwa ubezpieczeniowe według danych dotyczących obsługi klientów, dostarczonych przez KNF, UOKiK, Rzecznika Ubezpieczonych oraz przez same firmy ubezpieczeniowe.

Metodologia rankingu została przygotowana wspólnie przez Gazetę Bankową i firmę audytorską PricewaterhouseCoopers. Na ostateczną ocenę towarzystw ubezpieczeniowych miały wpływ dotyczące ich dane z instytucji nadzoru oraz oceny jury składającego się z ekspertów rynku ubezpieczeniowego. Nagrody i wyróżnienia wręczono w dwóch kategoriach - ubezpieczenia na życie oraz ubezpieczenia majątkowe.

Ubezpieczenia na życie

ING Życie zajęło pierwsze miejsce w Rankingu Firm Ubezpieczeniowych Gazety Bankowej. W zestawieniu oceniono jakość obsługi posprzedażowej. Drugie miejsce przyznano Nordea Polska Tu na Życie S.A., zaś trzecie UNIQA TU na Życie SA.

Ubezpieczenia majątkowe

Allianz został uznany w Rankingu Firm Ubezpieczeniowych Gazety Bankowej za najlepsze towarzystwo ubezpieczeń majątkowych. Dwa kolejne miejsca zajęły TUW SKOK oraz Uniqa TU S.A.

Źródło: TU Allianz, Gazeta Bankowa, TU Uniqa

OZ

« powrót do działu: Ubezpieczenia inne
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Limit Odpowiedzialności - górna granica odpowiedzialności zakładu ubezpieczeń ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.