X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

InterRisk uznany za najlepszą instytucję finansową w Polsce

2011-04-21 08:07 czwartek
InterRisk otrzymał 19 kwietnia br. jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień ekonomicznych - nagrodę "Orła Rzeczpospolitej". Spółka została doceniony za wieloletni, konsekwentny i efektywny wzrost oraz spektakularne wyniki w 2010 roku.

"Orły Rzeczpospolitej" przyznawane są raz w roku trzem najlepszym spółkom spośród 500 największych polskich firm. Wyboru dokonuje Kapituła, do której należą najwybitniejsi polscy ekonomiści, a której przewodniczy prof. Witold Orłowski. InterRisk na „ostatniej prostej” wygrał z nominowanymi do tej nagrody: Grupą Kapitałową PKO BP SA, Grupą Kapitałową PZU SA, STUnŻ Ergo Hestia SA oraz Aegon TUnŻ SA.

Statuetkę "Orła Rzeczpospolitej" z rąk Premiera Jana Krzysztofa Bieleckiego odebrał podczas Gali „Listy 500” dziennika Rzeczpospolita Prezes Jan Bogutyn.

Informacja prasowa Inter Risk z dnia 20.04.2011 r.
« powrót do działu: Ubezpieczenia inne
« zapisz się na Newsletter
  • 2017-01-18 11:05 środa ~poszkodowana | [+] odpowiedz
    To wolanie o pomste do nieba.Kto tam siedzi i wynagradza firme Za co za drwine z ludzi poszkodowanych? NIe niedowierzam najlepsza firma finansowa .Napewno i nie odmowia swojej cudownej wizyty w st... czytaj dalej »
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.