X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

IX Forum Ubezpieczeń - już 20-21 września, w Warszawie

2011-06-21 09:27 wtorek
20-21 września w Warszawie w hotelu Marriott, odbędzie się IX edycja Forum Ubezpieczeń. Konferencja będzie poświęcona najnowszym wydarzeniom w sektorze ubezpieczeń.

Forum Ubezpieczeń jest wydarzeniem, podczas którego raz do roku przedstawiciele rynku mogą dokonać podsumowania dotychczasowych rozwiązań, zapoznać się z nowymi trendami i produktami. Jest doskonałą platformą wymiany poglądów pomiędzy profesjonalistami.

Tegoroczny przebieg IX Forum różnić się będzie od pozostałych głównie ze względu na nowatorską formułę. W programie między innymi 6 paneli dyskusyjnych, 4 stoły branżowe, dające okazję bezpośredniej wymiany poglądów i spostrzeżeń oraz sesje prawne.

Do udziału zaproszone zostały czołowe postacie z branży ubezpieczeniowej, w sumie ponad 30 prowadzących w randze prezesów, wiceprezesów, członków zarządów i dyrektorów reprezentujących rynek ubezpieczeniowy.

Zaproszeni eksperci odpowiedzą na pytanie, co czeka rynek ubezpieczeń w 2012 r., a także zastanowią się nad tym, czy będziemy społeczeństwem directowym. Zostaną omówione tematy związane z Bancassurance, zmianami systemu OFE, III Filarem, a także rynkiem prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych oraz komunikacyjnych.

Przedstawiony zostanie stan przygotowań do Solvency II. Poruszone będą również kontrowersyjne kwestie szkód osobowych, w tym „odszkodowania za łzy”. Ponadto w programie planowane są panele dyskusyjne, między innymi dotyczące wojen cenowych w towarzystwach ubezpieczeniowych oraz zarządzania wewnętrzną i zewnętrzną siecią sprzedaży.

Szczegółowe informacje na temat Forum dostępne są na stronie www.iir.pl/E0534

Organizatorem Forum Ubezpieczeń jest Institute for International Research, który od ponad 14 lat zajmuje się organizacją specjalistycznych eventów, konferencji i seminariów w Polsce.

Broszura informacyjna

« powrót do działu: Ubezpieczenia inne
« zapisz się na Newsletter
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.