X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj forum poleć artykuł znajomemu A A A

Kobieca torebka pod ochroną

2013-10-08 15:12 wtorek
Na rynku pojawiło się innowacyjne ubezpieczenie chroniące kobiecą torebkę. Dostępne jest na stronie kobieta.pl i jest efektem współpracy wydawnictwa G+J z Mondial Assistance. Oprócz nowatorskiego podejścia do przedmiotu ochrony, ubezpieczyciel wprowadza produkt z przyjaznymi Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia, które mają być zrozumiałe dla osoby bez wiedzy prawnej i ubezpieczeniowej.

Pod adresem www.ubezpieczenia.kobieta.pl użytkowniczki serwisu mogą kupić produkty opracowane specjalnie dla kobiet. W ramach dostępnych rozwiązań posiadaczka polisy może wybrać trzy rodzaje produktów, z których każdy daje inną ochronę, w zależności od tego czy pomoc specjalistów ma dotyczyć awarii w domu, samochodu czy też ubezpieczenia ulubionej torebki. Ta ostatnia opcja obejmuje zwrot kosztów torebki w razie jej utraty, zwrot kosztów wyrobienia dokumentów czy usługę ślusarską. Polisa gwarantuje nawet zwrot utraconych wraz z torebką pieniędzy, a w rozszerzonym pakiecie także ubezpieczenie telefonu.

- Ubezpieczenie torebki to innowacyjny produkt sprzedawany w niespotykanej jak dotąd formule samodzielnego ubezpieczenia, nie jako dodatek do innych produktów finansowych. Nie mniej ciekawa jest sama koncepcja budowy i prezentacji produktów. O wszystkich tych ubezpieczeniach możemy powiedzieć, że są bardzo kobiece i prawdziwie przyjazne. Łatwo wybrać właściwy produkt, brak w nim kruczków i zapisów z gwiazdką. Jeśli już jakieś ograniczenia się pojawiają, komunikowane są na równi z benefitami - mówi Tomasz Frączek, prezes zarządu Mondial Assistance.

Proces zakupowy w całości odbywa się on-line i składa się z 3 prostych kroków. Niezbędne dane podaje się na stronie, płaci w Internecie, a polisa przychodzi drogą e-mailową. Koszt podstawowego ubezpieczenia zaczyna się już od 59 zł na rok.

- Wierzymy, że wspólnie wypracowana oferta podana w nowoczesny i niekonwencjonalny sposób, sprosta oczekiwaniom naszych czytelniczek, a w szczególności wysublimowanej grupie użytkowniczek serwisu Kobieta.pl. Kontekstowe oferowanie produktu ma na celu przypomnienie czytelniczkom jak ważne jest dla nich bezpieczeństwo osobistej torebki i ułatwienie zakupu dobrego jej zabezpieczenia - mówi Magdalena Malicka, prezes zarządu G+J Polska.

To już drugi przykład współpracy wydawnictwa G+J z Mondial Assistance po uruchomionej we wrześniu i wspieranej innowacyjną kampanią reklamową sprzedaży ubezpieczeń turystycznych na stronie Odyssei.com.  

Źródło: Mondial Assistance
« powrót do działu: Ubezpieczenia inne
« zapisz się na Newsletter
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.