X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Link4 zachęca do szukania najlepszej oferty

2011-04-04 08:20 poniedziałek
Link4, lider ubezpieczeń direct, wystartował z nową kampanią reklamową skierowaną do polskich kierowców. Jej celem jest zachęcenie klientów do przeglądania ofert ubezpieczeń dostępnych na rynku w celu znalezienia tej najtańszej i najbardziej dopasowanej do własnych potrzeb.

Koncepcja kreatywna najnowszego spotu Link4 opiera się na metaforze błędnego koła, w które wpadli polscy kierowcy, korzystając od lat z usług tego samego ubezpieczyciela. Błędne koło zostało w spocie pokazane w formie ulicznego ronda, które pełni również funkcję wykresu z zaprezentowanymi wynikami badań. Przekaz najnowszej kampanii towarzystwa oparty został na wynikach badań ilościowych przeprowadzonych przez instytut badawczy Ipsos. Wynika z nich, że ponad połowa polskich kierowców po 24 roku życia mogłaby zaoszczędzić, zmieniając ubezpieczyciela. Obliczono również, że kierowcy którzy przeszli do Link4 zaoszczędzili średnio 420 złotych.

– Poprzez naszą najnowszą kampanię uświadamiany klientom, że rutynowe działanie, jakim jest systematyczne odnawianie takiej samej polisy w jednym towarzystwie, może okazać się nieopłacalne. Na konkretnych danych liczbowych pokazujemy więc, że poszukiwanie tańszych ofert ubezpieczeń to gra warta świeczki – mówi Marcin Niewiadomski, dyrektor Pionu Marketingu i członek Zarządu Link4 TU S.A.

Kampanię przygotowała Gruppa66 Ogilvy. Według Kamili Floryszak, Account Supervisor w Gruppa66 Ogilvy, przygotowanie ciekawej kampanii reklamowej opartej na danych liczbowych jest prawdziwym wyzwaniem. – Udało nam się przedstawić wyniki badań w dynamiczny i kreatywny sposób nie tracąc przy tym sensu całego przekazu, który pozostaje jasny i łatwy do zapamiętania – powiedziała Floryszak.

Nowa kampania Link4 ma charakter wizerunkowo-sprzedażowy. Spot Link4 został wyprodukowany przez Redworks, natomiast planowaniem i zakupem mediów zajął się Starcom. Spoty reklamowe, w wersjach 15- i 30-sekundowych, można oglądać w największych stacjach telewizyjnych. Kampania wspierana jest przez akcje bannerowe na stronach popularnych portali internetowych oraz kampanię linków sponsorowanych w wyszukiwarce Google.

Ubezpieczam się!

Informacja prasowa Link4 z dnia 28.03.2011 r.
« powrót do działu: Ubezpieczenia inne
« zapisz się na Newsletter
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.