X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Otwarcie Agencji Generalnej UNIQA w Mielcu

2011-03-10 08:21 czwartek
7 marca 2011 roku UNIQA oficjalnie otworzyła Agencję Generalną w Mielcu. Nowa placówka zapewni klientom z województwa podkarpackiego jeszcze lepszy dostęp do usług oferowanych przez Grupę Ubezpieczeniową UNIQA.

– Agencja Generalna to mała firma ubezpieczeniowa blisko domu klienta. Każdemu kto nas odwiedzi przedstawimy atrakcyjną, kompleksową ofertę produktów ubezpieczeniowych, w oparciu o dokładną analizę jego potrzeb. Zapraszamy wszystkich do rozmowy z naszymi pracownikami w atmosferze miłego i nowoczesnego wnętrza przy al. Niepodległości 9; zespół doświadczonych specjalistów jest do Państwa dyspozycji – mówi Zuzanna Pietras, Dyrektor Agencji Generalnej UNIQA w Mielcu.

– Powołanie nowej agencji jest elementem strategii rozwoju sieci sprzedaży wyłącznej naszej Grupy. UNIQA rozwija sprzedaż w oparciu o wielokanałowy model dystrybucji – nasze produkty są dostępne nawet przez Internet, jednak dla wielu klientów to właśnie wizyta w placówce jest najbardziej komfortową formą współpracy – wyjaśnia Zbigniew Zieliński, Wiceprezes Zarządu UNIQA.

Agencja Generalna to prywatne przedsiębiorstwo działające pod szyldem UNIQA. Aby poprowadzić taką jednostkę, należy posiadać zdolności menedżerskie, odpowiednie doświadczenie w branży ubezpieczeniowej i dysponować potencjałem ludzkim. W zamian UNIQA zapewnia atrakcyjny system prowizyjny, wsparcie organizacyjne i merytoryczne przy tworzeniu placówki, bogaty pakiet startowy ułatwiający rozpoczęcie działalności, finansowe wsparcie sprzedaży na rynku lokalnym oraz inne niezbędne narzędzia, jak pakiety szkoleń. – Prowadzenie własnej placówki UNIQA stanowi interesującą możliwość rozwoju dla agentów i menedżerów sprzedaży; Pani Zuzanna Pietras współpracuje z naszą Grupą w zakresie sprzedaży ubezpieczeń już od 15 lat. Naturalnie, jest to również opcja dla osób do tej pory nie związanych z naszą firmą – dodaje Bartosz Słupski, odpowiadający za Wsparcie Sprzedaży w UNIQA.

W chwili obecnej UNIQA posiada 87 agencji generalnych i przedstawicielstw. Założeniem jest aby do końca 2011 roku na rynku polskim funkcjonowało 100 nowoczesnych placówek działających wyłącznie na rzecz UNIQA, gdzie Klienci mogą skorzystać z szerokiej oferty ubezpieczeń i profesjonalnego doradztwa agentów. Od grudnia 2010 roku, nowe Agencje Generalne UNIQA powstały już w Kamieńcu, Nysie, Krakowie, Cieszynie i Olsztynie, w planach są już kolejne otwarcia.

Informacja prasowa Uniqi z dnia 08.03.2011 r.
« powrót do działu: Ubezpieczenia inne
« zapisz się na Newsletter
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.