X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Poleć ubezpieczenie i zyskaj z Liberty Direct

2010-10-06 08:10 środa
Liberty Direct - ubezpieczyciel oferujący polisy przez internet i telefon - rozpoczyna akcję promocyjną pod hasłem „Poleć sprawdzone ubezpieczenie”. Każdy Klient Liberty Direct, polecając ubezpieczenie oferowane przez firmę kolejnej osobie otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości do 100 zł. Natomiast osoba, która w wyniku polecenia zdecyduje się na kupno polisy - otrzyma zniżkę na polisę analogicznej wartości. Program, który promuje ubezpieczenia komunikacyjne OC i AC, potrwa do końca roku.

Wysokość przyznawanych nagród będzie zależna od rodzaju ubezpieczenia zawartego przez nowego Klienta. W przypadku, gdy zdecyduje się on na kupno OC - wówczas otrzyma 50 zł zniżki, a osoba polecająca zyska nagrodę w wysokości 50zł.  Natomiast w przypadku, gdy zdecyduje się on na kupno OC i AC - wówczas zniżka wyniesie 100zł, a osoba polecająca otrzyma analogicznie 100zł. Każdy  Klient będzie mógł polecić ubezpieczenie w Liberty Direct dowolnej liczbie osób i otrzymać za to nagrody - jeżeli osoby te zawrą polisę, opłacą ją i nie wypowiedzą jej w ciągu 30 dni. Z promocji będzie można skorzystać zarówno przez internet, jak i telefon, podając numer polisy osoby polecającej. Klienci Liberty Direct otrzymają nagrody pieniężne przelewem na swoje konto.

Jak wynika z przeprowadzanych przez Liberty Direct badań satysfakcji Klientów - większość osób jest zadowolonych z oferowanych przez nas usług i chętnie poleciłaby naszą firmę swoim znajomym. Opinie te stanowiły dla nas inspirację dla organizacji akcji ‘Poleć sprawdzone ubezpieczenie’. Jestem przekonany, że program spotka się dużym zainteresowaniem zarówno obecnych jak i przyszłyc Klientów” - mówi Rafał Karski, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Liberty Direct.

Nagrody pieniężne przyznawane w promocji „Poleć sprawdzone ubezpieczenie” będą stanowić dochód zgodnie z przepisami prawa podatkowego. Dochód ten powinien zostać zadeklarowany przez Klientów biorących udział w programie w rocznym zeznaniu podatkowym. Dla każdego Klienta, który skorzysta z promocji, Liberty Direct sporządzi informację podatkową na formularzu PIT-8C i prześle ją na adres Klienta.  

Organizując program, przyłożyliśmy szczególną wagę do analizy przepisów podatkowych związanych z organizacją akcji promocyjnych. Dzięki temu mamy pewność, że przyjęta przez nas formuła organizacji promocji jest w pełni zgodna z prawem” - mówi Marcin Andrzejczyk, Kierownik Działu Komunikacji Marketingowej Liberty Direct.

Kontakt:

Ewa Pitera, Agnieszka Bacińska, Marta Lesiewska
Biuro Prasowe Liberty Direct
libertydirect@walk-talk.pl
tel. 22 826 70 70

Informacja prasowa Liberty Direct z dnia 05.10.2010 r.
« powrót do działu: Ubezpieczenia inne
« zapisz się na Newsletter
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.