X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Polskie Towarzystwo Reasekuracji poszerza ofertę produktową

2010-11-03 08:10 środa
Polskie Towarzystwo Reasekuracji S.A. uruchomiło nową linię biznesu - agrobiznes. Szacuje się, że w Polsce rynek ubezpieczeń rolniczych wart jest ok. 700 mln zł rocznie i ciągle rośnie.

Polish Re do tej pory specjalizował się w ryzykach komunikacyjnych, majątkowych, morskich, OC i NNW. Obecnie spore nadzieje wiąże także z agrobiznesem. Za ten obszar ryzyk odpowiadał będzie w Polish Re Konrad Rojewski - jeden z najlepszych w tej dziedzinie specjalistów na rynku. Konrad Rojewski dotąd zajmował się tymi zagadnieniami w PZU. Jest także Przewodniczącym Podkomisji Ubezpieczeń Rolnych PIU.

To nie koniec wzmocnień kadrowych w Polish Re. Do zespołu Biura Reasekuracji dołączyli w ostatnim czasie także Michał Żelaśkiewicz (wcześniej Chartis, PZU) oraz Jacek Malczewski (wcześniej Interrisk, HDI Asekuracja). Pierwszy zajmuje się ryzykami majątkowymi i inżynieryjnymi, drugi ryzykami finansowymi. Obydwaj posiadają kilkunastoletnie doświadczenie w branży ubezpieczeniowej.

Zatrudniliśmy najlepszych specjalistów z ubezpieczeń, w których widzimy perspektywy rozwoju - mówi Marek Czerski Prezes Polish Re. - Aby zapewnić naszym klientom nie tylko ochronę finansową ich biznesu, ale również pełne wsparcie i doradztwo w zakresie jego prowadzenia.

W związku z wrześniowym podwyższeniem naszej oceny ratingowej przez agencję AM Best do poziomu A-, Polish Re planuje jeszcze mocniej zaangażować się biznesowo w regionie Europy Środkowej i Wschodniej. Poczynione w ostatnim okresie wzmocnienia kadrowe wpisują się w te plany - dodaje Prezes Czerski.

Informacja prasowa PTR z dnia 22.10.2010 r.
« powrót do działu: Ubezpieczenia inne
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Klauzule ubezpieczeniowe - zastrzeżenia w polisie ubezpieczeniowej, które ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.