X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Pomożemy Ci odzyskać odszkodowanie – czyli o firmach, kancelariach i stowarzyszeniach pomagających wygrać spory z zakładami ubezpieczeniowymi

2007-01-04 16:43 czwartek
[aktualizacja 01.04.2009 r.]

Z roku na rok wzrasta liczba skarg, które wpływają do Rzecznika Ubezpieczonych. Świadczy to nie tyle o pogorszeniu jakości usług oferowanych przez ubezpieczycieli, ale o pozytywnym zjawisku wzrostu świadomości klientów towarzystw ubezpieczeniowych co do swoich praw.
 

Firmy ubezpieczeniowe bardzo niechętnie wypłacają przyzwoite odszkodowania. Nawet interwencja rzecznika nie zawsze na wiele się zdaje, gdyż towarzystwo ubezpieczeniowe nie musi brać pod uwagę jego opinii, jedynie może. Co prawda od ubiegłego roku posiada on uprawnienia do ogłaszania raportów, w których może podawać nazwy towarzystw, na które w danym roku wpłynęło najwięcej skarg, jednak nie należy wiązać z tym faktem dużych nadziei  na jakąś znaczącą poprawę sytuacji. Towarzystwa zawsze będą się bronić na wszelkie możliwe sposoby przed koniecznością wypłaty dużych pieniędzy. 

Skąd więc tak silna wiara klientów w pozytywny obrót sprawy i zwycięstwo w walce o wyższe odszkodowanie?
« powrót do działu: Ubezpieczenia inne
« zapisz się na Newsletter
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.