X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Produkty assistance: Auto24h, Dom24h i Opieka24h sprawdzają się nie tylko 13-tego

2011-01-13 08:50 czwartek
Awaria w samochodzie, w domu czy nagłe zachorowanie przydarza się nam 13-tego pewnie częściej niż zwykle. Posiadanie polisy assistance Auto24h, Dom24h i Opieka24h przygotowanej przez BRE Ubezpieczenia gwarantuje w nagłych sytuacjach organizację szybkiej i fachowej pomocy.

Zatrzaśnięcie kluczyków w aucie czy brak paliwa nie zepsuje nam dnia. Assistance Auto24 niezależnie od wieku pojazdu zapewnia pomoc tak szybko jak to tylko możliwe. W przypadku awarii, wypadku, przebicia opony czy rozładowania akumulatora dokonywana jest naprawa na miejscu lub pojazd jest holowany do warsztatu. W zależności od wariantu assistance ochrona ubezpieczeniowa obowiązuje w Polsce lub całej Europie.

Zepsuta pralka, pęknięta szyba, zepsuty zamek w drzwiach - co jeszcze może przydarzyć się 13-tego? Awaria komputera w domu? Z polisą assistance Dom24h szybko usuniemy problem, gdyż  w ramach ochrony ubezpieczeniowej są do naszej dyspozycji szklarz, ślusarz, elektryk oraz specjalista od napraw sprzętu AGD lub komputera.

Natomiast Assistance Opieka24h sprawdzi się w sytuacji nagłego zachorowania. W ramach assistance medycznego możemy liczyć m.in. na wizytę lekarza lub pediatry, dostawę leków oraz natychmiastową poradę udzieloną przez specjalistów infolinii medycznej.

Aby zapewnić sobie spokój i fachową pomoc w razie awarii wystarczy przystąpić do ubezpieczenia w mBanku poprzez system direct – internet lub telefon. Wraz z potwierdzeniem przystąpienia Klienci otrzymają numer telefonu do Centrum Alarmowego Europ Assistance Polska, które zorganizuje niezbędną pomoc. Z produktami assistance Auto24h, Dom24h i Opieka24h nie straszne są problemy dnia codziennego nawet 13-tego.

Informacja prasowa BRE Ubezpieczenia z dnia 12.01.2011 r.
« powrót do działu: Ubezpieczenia inne
« zapisz się na Newsletter
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.