X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj forum poleć artykuł znajomemu A A A

Rekrutacja na stanowisko Programisty PHP

2011-05-10 12:35 wtorek
Wymagania:
 • umiejętność projektowania i programowania obiektowego,
 • znajomość PHP 5.0 w stopniu średnio-zaawansowanym,
 • znajomość MySql w stopniu średnio-zaawansowanym,
 • znajomość HTML i CSS w stopniu średnio-zaawansowanym,
 • znajomość JavaScript w stopniu podstawowym.
 
Mile widziane:
 • znajomość wzorców projektowych,
 • umiejętność obsługi programów graficznych i obróbki grafiki pod WEB.
Preferowani kandydaci: studenci Politechniki Wrocławskiej lub Uniwersytetu Wrocławskiego.
 
Oferujemy:
 • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, w profesjonalnym zespole,
 • możliwość rozwoju zawodowego,
 • możliwość doskonalenia i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
 • nowoczesne narzędzia pracy.
 
Dołącz do nas! Już dziś prześlij nam swoje CV!
 
Uprzejmie informujemy, że oferta dotyczy pracy we Wrocławiu.

Oferty współpracy zawierające CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres e-mailowy w tytule wpisując „Programista PHP”.
 
W CV prosimy o dopisanie formuły: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz.883)”.
 
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
 
« powrót do działu: Kariera
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Składka jednorazowa - jednorazowa wpłata kwoty, jaką zobowiązany ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.