X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj forum poleć artykuł znajomemu A A A

Rekrutacja na stanowisko Redaktora Portalu

2011-05-10 13:40 wtorek
Interesuje Cię zawód dziennikarza lub redaktora? Czujesz, że masz naturalne predyspozycje, które wystarczy tylko rozwinąć w praktyce? Jeśli „lekkie pióro”, kontakty z ludźmi, przeprowadzanie wywiadów nie są Ci obce, wyślij do nas swoje CV.
 
Szukamy osoby, która będzie potrafiła zarządzać tematycznym portalem Internetowym. Nie jest to praca na etat. Szukamy osoby, która potrzebuje pracy nie w pełnym wymiarze godzinowym. Wynagrodzenie zależne od czasu, jaki możesz nam poświęcić.
 
Studiujesz? Masz małe dziecko? Jesteśmy elastyczni, a ten rodzaj pracy umożliwia wykonywanie zadań z domu.
 
Obowiązki:
 • redagowanie i tworzenie tekstów,
 • przygotowywanie wydania gazety (newslettera),
 • zbieranie materiałów,
 • nawiązywanie współpracy (m.in. szukanie teksów do publikacji, wymiana treści między portalami, zachęcanie do pisania ekspertów w danej dziedzinie),
 • i inne.
 
Wymagania:
 • umiejętność redagowania treści,
 • chęć zdobywania wiedzy dziennikarskiej w branży ubezpieczeniowej,
 • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
 • „lekkość pióra” i nienaganna polszczyzna,
 • bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
 • aktywne korzystanie z Internetu w życiu codziennym.
 
Nasze portale to m.in.:
www.ubezpieczenie.com.pl
www.ubezpieczeniaonline.pl
www.rankingofe.com.pl
www.agent-ubezpieczeniowy.com.pl
www.ubezpieczeniazyciowe.pl
 
Dołącz do nas! Już dziś prześlij nam swoje CV!
 
Uprzejmie informujemy, że oferta dotyczy pracy we Wrocławiu.

Oferty współpracy zawierające CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres e-mailowy w tytule wpisując „Redaktor Portalu”.
 
W CV prosimy o dopisanie formuły: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz.883)”.
 
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
 
« powrót do działu: Kariera
« zapisz się na Newsletter
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.