X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj forum poleć artykuł znajomemu A A A

Systemy CRM pozwalają agencjom spojrzeć na ubezpieczenia oczami klienta

2012-01-30 09:19 poniedziałek
Iryda - artykuł sponsorowany
Iryda, w ramach wdrożenia, oferuje również szkolenie personelu?
Oczywiście oferujemy szkolenia oraz wsparcie wdrożeniowe w formie infolinii. Mamy przygotowane standardowe pakiety szkoleniowe, ale jesteśmy również gotowi do przygotowania i przeprowadzenia dedykowanych szkoleń na życzenie klientów.

System jest na tyle intuicyjny, że nie wymaga od użytkownika zaawansowanej wiedzy informatycznej?
System agentCRM jest oferowany w formie serwisu internetowego. Na tych intuicyjnych mechanizmach pracują setki tysięcy użytkowników na całym świecie. Nasze doświadczenia wskazują, że ktoś, kto w miarę swobodnie korzysta z internetu, nie ma problemów z obsługą systemu agentCRM. Można zadać sobie pytanie – czy ktoś nas szkolił z obsługi naszego rachunku w bankowym serwisie internetowym?

Czy wdrożenie systemu CRM to dla przedsiębiorstwa, zajmującego się ubezpieczeniami, opłacalna inwestycja?
W przy wdrożeniach tego typu systemów w dużych instytucjach finansowych jest zwykle wykonywana analiza „opłacalności inwestycji”. Przy mniejszych agencjach taka analiza jest zwykle dość trudna do wykonania, ze względu na brak szczegółowych danych.

Jesteśmy w stanie wykazać, że wzrost sprzedaży i wydajności agentów już o kilka procent daje dodatni zwrot z inwestycji. Ponadto Iryda umożliwia swoim klientom przekonanie się w praktyce o osiąganych korzyściach przez tzw. „okres próbny”. Dopiero po tym czasie agencja podejmuje decyzję o rozpoczęciu współpracy i płaci za usługi.

W jaki sposób klienci instytucji finansowych zyskują na wdrożeniu systemu CRM?
System klasy CRM, jakim jest agentCRM, to narzędzie informatyczne wspierające zarządzanie nastawione na budowanie długotrwałych relacji z klientem i kompleksowe zaspokajanie potrzeb klienta w długim terminie. Klient przy takim podejściu otrzymuje oferty właściwych produktów we właściwym czasie.

Często agencje są zorientowane nie tyle na samego klienta, co na całą jego rodzinę. Jeśli w takich okolicznościach agencja przedstawia jeszcze dobre produkty i usługi, to klient jest w pełni usatysfakcjonowany i pozostaje na długo lojalny.

W jaki sposób można kupić system agentCRM i jak wygląda procedura zakupu?
Każdy, kto byłby zainteresowany wdrożeniem systemu agentCRM powinien przesłać nam za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres biuro@iryda.eu, swoje dane kontaktowe. Można również przesłać je z naszej strony: www.iryda.eu. Po otrzymaniu takiej wiadomości natychmiast skontaktujemy się z jej nadawcą, umówimy się na spotkanie i prezentację systemu.

W trakcie takiego spotkania będziemy mogli oszacować zakres usług jakich oczekuje potencjalny klient, a to z kolei pozwoli nam na przygotowanie indywidualnej oferty wdrożenia systemu. Wdrożenie poprzedza płatna analiza potrzeb biznesowych, która pozwala na optymalne skonfigurowanie systemu.

Jego użytkowanie natomiast wiąże się z niewielkimi opłatami miesięcznymi, których wysokość uzależniona jest od liczby nowych umów, zestawień sprzedaży, faktur itp. Iryda świadczy także usługi udostępniania serwera, administrowania systemem i jego dostosowania do indywidualnych potrzeb klienta.

Więcej informacji:
Iryda Innowacje Ireneusz Florczyk Sp. J.
ul. Nowa 6
83-041 Mierzeszyn
tel.: +48 503 180 491
e-mail: biuro@iryda.eu
www.iryda.eu
« powrót do działu: Ubezpieczenia inne
« zapisz się na Newsletter
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.