X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Towarzystwo BRE Ubezpieczenia nagrodzone Srebrnym Medalem Akademii Polskiego Sukcesu

2010-12-14 08:14 wtorek
Kapituła powołanej przez Polski Klub Biznesu Akademii Polskiego Sukcesu przyznała Srebrny Medal Akademii towarzystwu BRE Ubezpieczenia TUiR S.A. Wyróżnienie zostało przyznane „Za jakość i osiągnięcia na polskim rynku ubezpieczeń”. Srebrny Medal został wręczony na uroczystej Gali dnia 10 grudnia br. w Galerii Porczyńskich w Warszawie.

Cieszymy się, iż znaleźliśmy się w gronie firm wyróżnionych za odniesienie sukcesu w biznesie i kreowanie pozytywnych wzorów działalności biznesowej. – powiedział po odebraniu nagrody Paweł Zylm Prezes BRE Ubezpieczenia TUiR S.A. „To dla nas wyjątkowe wyróżnienie gdyż towarzystwo BRE Ubezpieczenia rozpoczyna właśnie piąty rok swojej działalności.” - dodał Prezes Zylm.  

BRE Ubezpieczenia  TUiR S.A. otrzymało licencję na prowadzenie działalności ubezpieczeniowej w zakresie ubezpieczeń majątkowych 19 grudnia 2006 roku. Specjalizuje się w budowaniu innowacyjnych programów bancassurance dla sektora finansowego. Wykorzystując silne strony partnerów, tworzy nowoczesne rozwiązania, umożliwiające Klientom zakup produktów ubezpieczeniowych w prosty i przejrzysty sposób, zarówno w modelu tradycyjnym (placówki partnera) jak i za pośrednictwem zdalnych kanałów obsługi (model direct).

W lutym 2010 roku towarzystwo BRE Ubezpieczenia zostało nagrodzone tytułem Najwyższa Jakość Produkt roku za produkt ubezpieczeń samochodowych mDirect. Grupa BRE Ubezpieczenia za rozwiązania w zakresie ubezpieczeń otrzymała także tytuły: Euromarka, Rekomendacja Gazety Bankowej oraz tytuł Hit Roku, ALICJA 2007 miesięcznika Twój Styl,  EUROPRODUKT – w konkursie pod patronatem Ministerstwa Gospodarki oraz „Indywidualność Rynku - Merkury 2007”.

Informacja prasowa BRE Ubezpieczeń z dnia 13.12.2010 r.
« powrót do działu: Ubezpieczenia inne
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Multiagent - agent, który wykonuje czynności agencyjne ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.