X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Tu Signal Iduna Liderem Przedsiębiorczości 2010

2010-11-08 08:30 poniedziałek
Towarzystwo Ubezpieczeniowe Signal Iduna otrzymało tytuł „Lidera Przedsiębiorczości 2010” w kategorii średnich firm. Wyróżnienie zostało przyznane przez Fundację Małych i Średnich Przedsiębiorstw oraz Mazowiecką Izbę Rzemiosła i Przedsiębiorczości w 16 edycji konkursu „Lider Przedsiębiorczości Roku”.

Tytuł "Lidera Przedsiębiorczości Roku" przyznawany od 1994 roku, promuje aktywnych przedstawicieli rzemiosła, handlu i innej przedsiębiorczości. W szczególności wyróżniane są podmioty, które w swojej działalności kierują się zasadami uczciwości i rzetelności wobec klienta i partnerów, a także zasadą działania na rzecz dobra kraju, uwzględnianej w toku prowadzenia działalności gospodarczej.

Wybierając laureatów, kapituła konkursu stosowała liczne kryteria oceny. Pod uwagę brano m.in. osobowość i pomysłowość właściciela firmy, zastosowanie innowacyjnych rozwiązań w przedsiębiorstwie, dynamikę jego rozwoju, sukcesy odnoszone na rynku polskim i zagranicznym oraz umiejętność wykorzystania środków z Unii Europejskiej.

W pierwszym etapie firmy były oceniane pod względem formalnym, zwracano uwagę m.in. na skompletowaną dokumentację dotyczącą działalności i osiągnięć firmy. Drugi etap dotyczył merytorycznej analizy kondycji przedsiębiorstwa, czyli jego pozycji na rynku, umiejętności zastosowania nowoczesnych technologii oraz wprowadzania innowacji, udziału w targach branżowych, a także podnoszenia kwalifikacji pracowników.

 „Przyznane wyróżnienie jest dla nas dużym zaszczytem. Od początku działalności Signal Iduna w Polsce staramy się promować innowacyjność i wdrażać nowoczesne rozwiązania. W efekcie staliśmy się liderem i pionierem w kilku segmentach ubezpieczeń na polskim rynku. Bardzo mnie cieszy, że zaangażowanie całego zespołu zostało docenione.” – mówi Jürgen Reimann, Wiceprezes Zarządu spółek SIGNAL IDUNA.
    
Uroczyste wręczenie statuetek i dyplomów wyróżnionym firmom, odbyło się 4 listopada 2010 r. podczas Gali Liderów w Pałacu Chodkiewiczów w Warszawie. Nagrodę w imieniu TU Signal Iduna odebrał, z rąk Marszałka Województwa Mazowieckiego, Jürgen Reimann, Wiceprezes Zarządu spółek SIGNAL IDUNA.

Informacja prasowa TU Signal Iduna z dnia 07.11.2010 r.
« powrót do działu: Ubezpieczenia inne
« zapisz się na Newsletter
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.