X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Ubezpieczenia dla ciężarnych

2010-08-17 09:28 wtorek
Ubezpieczenia dla ciężarnych
Planujesz ciążę, a może już nosisz pod sercem dziecko? Sprawdź na jakie ubezpieczenia warto zwrócić uwagę.

Narodziny dziecka to piękne wydarzenie. Aby bezpiecznie doczekać do tego momentu, warto zadbać o właściwą opiekę, a więc rozważyć zakup odpowiedniego ubezpieczenia. Przedstawiamy przegląd dostępnych na rynku typów polis skierowanych do przyszłych rodziców. Występują one zarówno w sektorze ubezpieczeń na życie, jak i ubezpieczeń zdrowotnych oraz turystycznych.

Ubezpieczenie na życie

Polisa na życie w odpowiednim wariancie (z klauzulą wypłaty świadczenia w przypadku narodzin dziecka) daje świeżo upieczonym rodzicom możliwość ubiegania się o świadczenie. Zazwyczaj opcja ta jest dostępna w ofercie ubezpieczeń grupowych, jednak niektóre towarzystwa proponują ją również w ofertach indywidualnych (np. Inter Risk, HDI Gerling).

W tego typu ubezpieczeniach należy zwrócić uwagę na okres karencji.


« powrót do działu: Ubezpieczenia inne
« zapisz się na Newsletter
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.