X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Wyniki AEGON TU na Życie S.A. za IV kwartał 2010

2011-03-14 08:22 poniedziałek
Komentarz Michała Biedzkiego, Prezesa AEGON TU na Życie S.A. i Szef Grupy AEGON w Polsce.

"Rok 2010 przyniósł dalszy wzrost AEGON TU na Życie S.A. Dzięki dobrym wynikom ubezpieczeniowych funduszy kapitałowych AEGON oraz wzrostowi sprzedaży nasze aktywa w zarządzaniu przekroczyły 5 miliardów złotych (wzrost o 10%), a suma bilansowa zbliżyła się do 6 miliardów złotych (wzrost o 8%).

Od kilku lat obserwujemy wzrost zainteresowania programami inwestycyjnymi ze składką regularną oraz produktami ochronnymi. Odpowiadając na te potrzeby w 2010 roku wprowadziliśmy do sprzedaży pakiet ochronnych ubezpieczeń dodatkowych „Pod Opieką AEGON” oraz ubezpieczenia terminowe. Wprowadziliśmy też nowatorskie ubezpieczenie ochronne „Bezpieczni Bliscy i Ja”, w którym na koniec okresu ochrony następuje zwrot składki, o ile wcześniej nie było wypłacane świadczenie. Wzrost udziału produktów ochronnych w portfelu AEGON TU na Życie S.A. – to kierunek, w którym chcemy rozwijać naszą ofertę.

W nadchodzących latach spodziewamy się wzrostu zainteresowania ubezpieczeniami emerytalnymi oraz opartymi na ubezpieczeniowych funduszach kapitałowych. Zamieszanie wokół składki przekazywanej do OFE powoduje, że wiele osób zdecyduje się dodatkowo odkładać na emeryturę, by nie być zdanym na decyzje posłów w sprawie waloryzacji świadczeń z systemu publicznego."

Informacja prasowa TU Aegon z dnia 10.03.2011 r
« powrót do działu: Ubezpieczenia inne
« zapisz się na Newsletter
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.