X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj forum poleć artykuł znajomemu A A A

Zarządzanie procesami z wykorzystaniem metod i narzędzi Lean Six Sigma

2011-06-07 08:30 wtorek

Zapraszamy Państwa do udziału w I Module Bloku Szkoleniowego:

Zarządzanie procesami z wykorzystaniem metod i narzędzi Lean Six Sigma.

MODUŁ I: Podejście procesowe w organizacjach.

27-29.06.2011r., Warszawa

Jest to pierwsze z cyklu szkoleń pokazujących zarządzanie procesowe począwszy od szczebla organizacji (obecny moduł) do działań w konkretnych procesach transakcyjnych i wspierających: w szczególności technik statystycznych i metod pracy zespołowej oraz podejścia Lean.
 

Uzyskaj certyfikat „Ekspert Lean Six Sigma” więcej

Kolejne moduły

MODUŁ II: Metody pomiaru i badania poziomu jakości procesu - wrzesień 2011r.

MODUŁ III: Metody analizy statystycznej w usprawnianiu procesów - październik 2011r.

Odbiorcy szkolenia

Szkolenie jest przeznaczone dla firm, wykonujących wszelkiego rodzaju usługi na rzecz klientów: finansowe, ubezpieczeniowe, komunikacyjne, transportowe, kurierskie, obsługę call center i procesów oraz realizację wszelkiego typu zamówień.

Szkolenie jest kierowane do:
  • dyrektorów,
  • kierowników i specjalistów z działów jakości, organizacji i kontroli operacyjnej.
« powrót do działu: Ubezpieczenia inne
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Franszyza integralna - zastrzeżona w warunkach ubezpieczenia granica ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.