X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Znajdź najtańsze ubezpieczenie na Izi.pl - nowa porównywarka polis

2012-01-24 12:04 wtorek
izi.pl
Dziesiątki firm ubezpieczeniowych…? Setki ofert na rynku…? Godziny poświęcone na spotkania z doradcami...? Nie trać cennego czasu i w 5 minut wybierz ubezpieczyciela i dostosuj polisę do własnych potrzeb.

Porównywarka usług Izi.pl zaprezentowała możliwość bezpłatnego porównania dostępnych na rynku ofert ubezpieczeniowych. Za pośrednictwem strony, klient może w kilka minut znaleźć najtańsze na rynku ubezpieczenie.

Przejdź do izi.pl i porównaj ubezpieczenia.

Portal jest skierowany zarówno do gospodarstw domowych jak również do małych i średnich przedsiębiorstw. Za pośrednictwem odpowiednio przygotowanych kalkulatorów, użytkownik może zapoznać się i porównać usługi oraz produkty w kategoriach: ubezpieczenia, prąd, finanse dla domu, finanse dla firmy. Serwis aktualnie gromadzi ponad pięćset produktów finansowych 50 banków i ubezpieczycieli – m.in. ubezpieczeń komunikacyjnych, turystycznych, NWW a także kredytów hipotecznych, gotówkowych i samochodowych.

Jak to działa?

W celu znalezienia najlepszej oferty, użytkownik udziela odpowiedzi na kilka pytań określając swoje potrzeby i preferencje. Następnie za pośrednictwem portalu może wykupić tę, którą uznał za najatrakcyjniejszą. - W razie zainteresowania daną ofertą lub ofertami należy je zaznaczyć i wypełnić formularz. Następnie kontaktuje się z nami ubezpieczyciel lub broker ubezpieczeniowy. Samo korzystanie z serwisu jest bezpłatne - podkreśla Katarzyna Marczak Dyrektor Operacyjny.

Według badań przeprowadzonych na zlecenie UOKiK najważniejszym elementem decydującym o wyborze ubezpieczenia jest wysokość składki. Drugim pod względem ważności komponentem ubezpieczenia są warunki umowy: zakres świadczeń i szybkość realizacji odszkodowania. Trzecią, najczęściej wskazywaną cechą ubezpieczenia jest dobra opinia o firmie ubezpieczeniowej. Za pośrednictwem portalu Izi.pl użytkownik ma możliwość sprawdzenia i porównania wszystkich tych parametrów.

- Firmy ubezpieczeniowe prześcigają się w przygotowywaniu nowych ofert. Na samodzielne wybranie tej najbardziej atrakcyjnej trzeba przeznaczyć dużo czasu. Izi.pl umożliwia przegląd produktów on-line, nie wychodząc z domu czy biura. Profesjonalny zespół analityków Izi.pl zapewnia bieżące monitorowanie rynkowych ofert. Analizujemy oferty zarówno dla klientów indywidualnych jak również dla firm i instytucji - mówi Prezes Zarządu Paulina Sztajnert.

Poza porównywarką serwis Izi.pl zaprezentował rozbudowaną część informacyjno-edukacyjną zawierającą porady ekspertów, encyklopedie wiedzy a także forum, dzięki któremu internauci mogą wymieniać się opiniami na temat ofert, zapisów w umowach oraz innymi praktycznymi informacjami na temat usług i produktów.

Ubezpieczenia? To izi.pl!

Jak wybrać polisę?
1. Wejdź na Izi.pl
2. Wybierz rodzaj ubezpieczenia
3. Wypełnij formularz
4. Porównaj wszystkie dostępne na rynku oferty

izi.pl - porównywarka ubezpieczeń

Przejdź do izi.pl i porównaj ubezpieczenia.
« powrót do działu: Ubezpieczenia inne
« zapisz się na Newsletter
  • 2015-04-01 00:56 środa ~Rocky | [+] odpowiedz
    Lepsza jest porównywarka http://www.superpolisa.pl/
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Kaucja - suma pieniędzy, która stanowi zabezpieczenie ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.