Analiza Potrzeb

12345
Anonimowa analiza potrzeb ubezpieczeniowych pozwoli określić kwotę, która zabezpieczy finansową przyszłość Twoich bliskich, gdy Ciebie zabraknie albo gdy los pozbawi Cię zdolności do wykonywania jakiejkolwiek pracy.

Znane przysłowie mówi, że w życiu są tylko dwie pewne rzeczy: śmierć i podatki. Na pewno nie lubisz płacić zbyt dużych podatków. Niestety, w tej kwestii nie możemy nic zrobić...

Analiza potrzeb pozwoli Ci zaoszczędzić na ubezpieczeniu na życie. Poznasz dokładną sumę ubezpieczenia, która będzie odpowiadała Twojej osobistej sytuacji finansowej. Zawierając umowę ubezpieczenia na życie na tę sumę, będziesz wiedział, że każda złotówka ewentualnego odszkodowania będzie przeznaczona na zabezpieczenie dotychczasowego standardu życia Twoich bliskich.

Jeżeli posiadasz już polisę na życie, analiza potrzeb pozwoli zweryfikować czy kwota na jaką jesteś ubezpieczony jest aktualna w Twojej obecnej sytuacji rodzinno-finansowej. Dzięki takim informacjom będziesz wiedział, czy należy dokonać zmiany sumy ubezpieczenia w polisie.

Wyniki Twojej analizy potrzeb możesz przesłać mailem specjaliście, który niezwłocznie przygotuję dla Ciebie ofertę.

Jeżeli uważasz, że zabezpieczenie finansowe najbliższych Ci osób jest dla Ciebie ważne, zapoznaj się z dalszą częścią tekstu i rozpocznij analizę potrzeb.

Zwróć uwagę na dokładne wypełnianie pól. Im lepiej znasz swoją obecną sytuację finansową, tym dokładniej kalkulator dopasuję sumę ubezpieczenia do Twoich potrzeb. W razie trudności ze zrozumieniem pytania, skorzystaj z pomocy, najeżdżając kursorem myszki na znak zapytania. Jeżeli nie wiesz, jaką wartość wpisać w dane pole, pozostaw tam wyjściową, domyślną liczbę.

Wciśnij teraz dalej, aby rozpocząć analizę potrzeb ubezpieczeniowych.

 

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, modyfikacja, wprowadzanie do obrotu, publikacja, dystrybucja w celach komercyjnych i niekomercyjnych całości lub części narzędzia bez uprzedniej zgody właściciela strony - są zabronione.