Spis majątku

12345678910
Wyobraź sobie, że Twój dom został splądrowany przez włamywaczy. Czy uda Ci się z pamięci odtworzyć wszystkie przedmioty, które zostały skradzione? Pamiętasz dokładny model Twojego komputera, telewizora czy lodówki? A ich obecną wartość?

Wypełniając i drukując anonimowy spis majątku, możesz w przyszłości uniknąc niepotrzebnych sporów sądowych z Ubezpieczycielem. Ten dokument pomoże Ci uzyskać odszkodowanie odpowiadającemu wartości zniszczonego lub skradzionego mienia.

A może chcesz właśnie ubezpieczyć swoje ruchomości domowe i nie masz pojęcia na jaką sumę? Wypełnij spis majątku i przedstaw go swojemu agentowi. Będziesz miał pewność, że wyznaczona na tej podstawie suma ubezpieczenia będzie stanowić dokładnie takie zabezpieczenie jakiego potrzebujesz.

Na zachodzie spis majątku jest dokumentem dołączanym do polisy. W Polsce jeszcze nie ma takiej praktyki, ale warto samemu zadbać o swoje interesy.

Dlatego kliknij przycisk Dalej, przejdź do właściwego formularza spisu majątku, wypełnij go i wydrukuj.

 

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, modyfikacja, wprowadzanie do obrotu, publikacja, dystrybucja w celach komercyjnych i niekomercyjnych całości lub części narzędzia bez uprzedniej zgody właściciela strony - są zabronione.