X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Forum opiekują się:

Magdalena Lis

Magdalena Vogt-Komorowska

Zuzanna Cajbel

Ekspert GRUPA ERGO HESTIA - Justyna Szymańska

Ekspert TU Europa - Alicja Hamkało

Ekspert Link4

Maciej Lichoński

Sonda
Wyjeżdżasz na wakacje. Czy twój dom jest zabezpieczony?
Tak, posiadam kompleksowe ubezpieczenie mieszkania
Przed wyjazdem kupię jakieś ubezpieczenie nieruchomości
Nie mam polisy, sąsiedzi będą doglądać mieszkania
Nie mam polisy, liczę że nic złego się nie wydarzy pod moją nieobecność
« powrót do działu: Ubezpieczenia mieszkaniowe

Komentarze do wątku:

chciałbym ubezpieczyc mieszkanie --gdzie najlepiej
2012-05-25 09:54 piątek ~malik
witam.Chciałbym ubezpieczyć mieszkanie które jest w kamienicy prywatnej.Kradzież , pożar , zalanie (choc jest to ostatnie piętro mieszkalne-wyżej jest tylko strych ale chodzi mi o zalanie np przez straz pożarną podczas jakiejś akcji) i jakieś inne czynniki.Czy ktos mógłby cos sensownego doradzić? Jestem noga w tej materii
Odpowiedzi: 18
  • 2012-06-01 11:20 piątek ~Magdalena Różańska | [+] odpowiedz
    Najlepiej skontaktować się bezpośrednio z wybranym TU, ponieważ takie mieszkanie wymaga lustracji. Po pierwsze: jeśli jest to kamienica, to z którego roku? To rodzi kolejne pytanie: jaka jest konstruk... czytaj dalej »
  • 2012-07-22 22:52 niedziela ~luśka | [+] odpowiedz
    Według mnie bardzo konkurencyjną ofertę ma właśnie Generali porównując z innymi ubezpieczycielami. Bardzo korzystanie przedstawia się pakiet diamentowy czyli ta najwyższa półka gdzie obecnie mają nowo... czytaj dalej »
  • 2012-07-24 23:14 wtorek ~Łukasz | [+] odpowiedz
    Ubezpieczyłem się w Hdi, własnie od tych wszystkich nieszczęśliwych wypadków, włamań, itp. Moim zdaniem, są dobrzy w tym co robią, umowę można podpisać na rok.Spróbować nie zawadzi.
  • 2012-09-04 14:09 wtorek ~Malik | [+] odpowiedz
    Ja ubezpieczyłam mieszkanie tuż przed wyjazdem na wakacje. Zdecydowałam się na Liberty Direct i polisę w pakiecie. Zależało mi głównie na ubezpieczeniu na wypadek włamania i kradzieży, więc w ofercie ... czytaj dalej »
  • 2012-10-29 23:46 poniedziałek ~dieselLL | [+] odpowiedz
    Najkorzystniejsza oferta w tej chwili. Nigdy też nie ma problemów z formalnościami, wszystko szybko załatwiają. Ofertę mają podzieloną na kilka wariantów, warto zastanowić się nad dodatkowymi, bo są b... czytaj dalej »
  • 2012-11-05 13:32 poniedziałek ~Maciek | [+] odpowiedz
    W PZU jest najlepsze ubezpieczenie mieszkania i ruchomości domowych . Odszkodowanie wypłacane jest zawsze wartości nowej bez względu na to ile lat mają rzeczy lub mieszkanie . W innych firmach od s... czytaj dalej »
  • 2013-01-16 17:02 środa ~ubezpieczona | [+] odpowiedz
    Witam! Najlepsze ubezpieczenie domów i mieszkań ma w tym momencie TUW TUZ. Za taką samą cene co w PZU mam o 4 razy wyższe sumy ubezpieczenia! Wszystko liczone w wartościach odtworzeniowych czyli dosta... czytaj dalej »
  • 2013-03-19 19:09 wtorek ~Ewa | [+] odpowiedz
    Jak byłam wczoraj w CUK to mi proponowano przy zakupie polisy OC i AC zniżkę na ubezpieczenie mieszkania i tak się zastanawiam czy nie skorzystać, bo nasze mieszkanie nie jest ubezpieczone. 3 lata tem... czytaj dalej »
  • 2013-05-24 11:26 piątek ~ward | [+] odpowiedz
    Kup polisę WARTA DOM24+ ON-LINE i skorzystaj z 10% zniżki wpisując kod promocyjny: WARD01656000 https://wartadirect.pl/household/begin?p=42328
  • 2013-05-31 13:00 piątek ~jaworowa | [+] odpowiedz
    Może generali? Mieszkanie jest wynajmowane czy własnościowe? Zobacz jaką mają ofertę, rózne są pakiety i na pewno coś Ci w oko wpadnie :)
  • 2013-06-30 12:35 niedziela ~Madzik | [+] odpowiedz
    Ja polecam generali, porównałam kilka ofert, zanim ubezpieczyliśmy mieszkanie i ich oferta była moim zdaniem najlepsza, składka niewygórowana, a zakres ubezpieczenia szeroki.
  • 2013-08-21 10:55 środa ~Inercja | [+] odpowiedz
    Porównaj sobie oferty (np. w inseco.pl), na pewno znajdziesz tam coś dla siebie.
  • 2013-11-15 11:44 piątek ~Adam | [+] odpowiedz
    hej rzeczywiście ubezpieczenie mieszkania (tanio!) to nie jest proste zadanie. Sam długo szukałem a i tak w końcu nie ubezpieczyłem najtaniej :(. Za szybko to się wszystko zmienia. Jedno jednak mog... czytaj dalej »
  • 2013-11-21 12:45 czwartek ~Sebastian | [+] odpowiedz
    Witam Serdecznie. Zajmuje sie ubezpieczeniami na terenie Warszawy jak i całego kraju. w ofercie posiadam 16 Towarzystw Ubezpieczeniowych, dodatkowo pomagamy w likwidacji szkód majątkowych, osobowych... czytaj dalej »
  • 2013-11-26 11:03 wtorek ~kulka | [+] odpowiedz
    Proponuję sobie dobrać wszystko samodzielnie od ceny po zakres. Możesz to zrobić w porównywarkach internetowych, chociażby w Inseco, gdzie dodatkowo mają kalkulator. Wystarczy wiedzieć od czego i co c... czytaj dalej »
  • 2014-04-08 21:25 wtorek ~ewek | [+] odpowiedz
    Ja ze swojej strony proponuję dobrać sobie ubezpieczenie z porównywarki Inseco. Można samodzielnie dobrać i zaznaczyć opcje które nas interesują a przy tym zaoszczędzić. Generuje na prawdę korzystne ... czytaj dalej »
  • 2014-04-09 18:12 środa ~Tośka | [+] odpowiedz
    jest całe mnóstwo ofert i ubezpieczycieli i niestety trzeba samemu sobie poszukać, co Ci najbardziej odpowiada, ja od siebie mogę dodać, że co rok zmieniam ubezpieczyciela i ostatnią polisę mam w sygm... czytaj dalej »
  • 2014-07-10 13:36 czwartek ~Gocal | [+] odpowiedz
    Nie ważne gdzie jesteś ubezpieczony - odszkodowanie dla Ciebie uzyska kancelaria GOCAL- 794 90 72 44
« powrót do działu: Ubezpieczenia mieszkaniowe
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczenie.com.pl Największy portal ubezpieczeniowy w Polsce. Kompendium wiedzy o ubezpieczeniach. Ubezpieczenie zdrowotne, społeczne, OC i AC, mieszkania, domu, na życie, NNW, inwestycyjne, dla firm, ofe.
www.dlaagenta.pl Pierwszy w Polsce System Formularzy LEAD dla agentów Ubezpieczeniowych wszystkich towarzystw. System LEAD to prosty sposób współpracy agentów ubezpieczeniowych i klientów, którzy chcą nabyć polisę.
www.rankingofe.com.pl Notowania i Wyniki Otwartych Funduszy Emerytalnych. Porównanie OFE online. Fundusze: generali, axa, ing, polsat, nordea, allianz, aig, aegon, pzu, warta, aviva, pekao, pocztylion, bankowy.
www.agent-ubezpieczeniowy.com.pl Największy katalog agentów ubezpieczeniowych w Polsce. Agent ubezpieczeniowy Warszawa, Wrocław, Kraków, Gdańsk, Szczecin, PZU, Aviva, Warta...
www.smsprzypomnienie.pl Zamów bezpłatne przypomnienie SMS informujące o końcu ważności badania technicznego i polisy OC. Przypomnimy Ci o dopełnieniu koniecznych formalności.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.polisynazycie.com.pl Polisy na życie chronią Ciebie i Twoją rodzinę przede wszystkim od ryzyka nagłej, niespodziewanej śmierci. Ubezpieczenie na życie zagwarantuje spokój finansowy Twojej rodzinie.
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
www.ubezpieczenierolnicze.pl Ubezpieczenia dla rolników: KRUS, obowiązkowe, dobrowolne, z dopłatą skarbu państwa. Zamów ubezpieczenie.