X
Uywamy plikw cookies, by uatwi korzystanie z naszego serwisu. Jeli nie chcesz, aby pliki cookies byy zapisywane na Twoim dysku,
zmie ustawienia swojej przegldarki. Wicej na temat naszej polityki prywatnoci znajdziesz tutaj.
Pole znajomemu| Forum
« powrt do dziau: Ubezpieczenia mieszkaniowe

Komentarze do wtku:

chciabym ubezpieczyc mieszkanie --gdzie najlepiej
2012-05-25 09:54 pitek ~malik
witam.Chciabym ubezpieczy mieszkanie ktre jest w kamienicy prywatnej.Kradzie , poar , zalanie (choc jest to ostatnie pitro mieszkalne-wyej jest tylko strych ale chodzi mi o zalanie np przez straz poarn podczas jakiej akcji) i jakie inne czynniki.Czy ktos mgby cos sensownego doradzi? Jestem noga w tej materii
Odpowiedzi: 43
  • 2016-02-11 11:40 czwartek ~anka | [+] odpowiedz
    Nie ubezpieczaj w firmie krzak, porozmawiaj z przedstawicielem generali na przykd, oni daj polis na korzystnych warunkach. Ja si ubezpieczam i jest ok , nawet jak miaam zalanie to zwrcili wszys... czytaj dalej »
  • 2015-12-03 09:49 czwartek ~Sobcia1 | [+] odpowiedz
    Dziki poleceniu koleanki ubezpieczyam mieszkanie w MutliRisk i bardzo si z tego ciesz, bo oferta jest idealnie dopasowana do moich wymogw. Nie musz si teraz o nic martwi. Polecam, bo naprawd... czytaj dalej »
  • 2015-10-12 13:35 poniedziaek ~Pawe | [+] odpowiedz
    Witam nazywamy si Koza Pawe i jestem doradc finansowym W swojej ofercie mam rozwizania wszystkich towarzystw ubezpieczeniowych jak i bankw na rynku Pomagam w finansowaniu firm osb prywat... czytaj dalej »
  • 2015-07-28 20:19 wtorek ~penros | [+] odpowiedz
    Poszukaj ofert w https://rankomat.pl/ubezpieczenie-mieszkania-i-domu/kalkulator
  • 2015-07-22 12:06 roda ~antek | [+] odpowiedz
    Wybierz ofert pzu, wedug mnie maj najlepsze stawki i s wiarygodni. Do tego znam jednego agenta przyjemny czowiek i zawsze pomocny ! Sprawd w rankomacie, s upusty dla nowych klientw.
  • 2015-07-07 15:05 wtorek ~ts | [+] odpowiedz
    Wchodzisz na kalkulator CUK i szybko masz wynik jakie ubezpieczenie opaca si wykupi.Ze dwie minuty to zajmie.
  • 2015-07-07 10:10 wtorek ~isza | [+] odpowiedz
    We sobie porwnaj ubezpieczenie mieszkania diament lub bursztyn, ale z twoich wymaga wynika, ze diamentowe byo by najbardziej odpowiednie dla ciebie, bo chroni od wszelkich ryzyk
  • 2015-06-14 22:11 niedziela ~Debruskies | [+] odpowiedz
    Z ubezpieczeniami jest o tyle ciko, e kiedy chcesz wybra wszystko co si tylko da to niestety ale cena ronie. Musisz mie to na uwadze, poniewa ludzie czsto o tym zapominaj. Nie wiem czy to za... czytaj dalej »
  • 2015-04-14 23:27 wtorek ~GGG | [+] odpowiedz
    Jak chcecie mie dobre i pewne ubezpieczenie to tylko w zakresie Allrisk. Tylko co jasno wskazane jako wyczone nie chroni mienia reszta nie ma znaczenia bo jest w zakresie. Zapacicie 50z wicej na... czytaj dalej »
  • 2015-02-19 09:29 czwartek ~go | [+] odpowiedz
    Waciwie to niezaleenie gdzie si mieszka mona sobie polis zamwi on line, np. w Cuk jest taka moliwo.
  • 2015-02-19 09:29 czwartek ~go | [+] odpowiedz
    Waciwie to niezaleenie gdzie si mieszka mona sobie polis zamwi on line, np. w Cuk jest taka moliwo.
  • 2015-01-24 18:56 sobota ~kontakt@mobilniagenci.pl | [+] odpowiedz
    Witam Pastwa, zainteresowanych ubezpieczeniem domu lub mieszkania w odzi i okolicach zapraszam do odwiedzenia naszej strony www.mobilniagenci.pl
  • 2015-01-07 16:38 roda ~indekaubezpieczenia | [+] odpowiedz
    Jeli chciaby ubezpieczy swj dom bd mieszkanie i szukasz najlepszego ubezpieczenia zapraszam do nas: www.indekaubezpiecznia.pl lub skontaktuj si z nami telefonicznie: 32-338-85-14 mamy najlep... czytaj dalej »
  • 2014-12-29 14:05 poniedziaek ~Edi111 | [+] odpowiedz
    ja swoje mieszkanko ubepieczyam w firmie ubezpieczeniowej z Garwolina. zainteresowanym podaj stron www.ubezpieczeniagarwolin.pl
  • 2014-12-11 14:56 czwartek ~maga | [+] odpowiedz
    Tak, masz racje najlepsze ubezpiecznia maj na www.ubezpieczeniagarwolin.pl polecam, s oni najtasz firm na polskim rynku przy czym jestem bardzo zadowolona z ich usug
  • 2014-12-11 14:49 czwartek ~garwolin | [+] odpowiedz
    Witam. Jesli mylisz juz o przyszoci i chiabys mie najlepsza polise ubezpieczeniow wejdz na nasza stron www.ubezpieczeniagarwolin.pl w naszej ofercie na pewno znajdziesz co dla siebie. Zaprasza... czytaj dalej »
  • 2014-10-21 18:26 wtorek ~er30 | [+] odpowiedz
    Porwnywanie ofert to dobry sposb, Cuk ma prosty kalkulator -szybko wylicza najtasz polis
  • ...
    2014-10-17 11:02 pitek ~GeminiPolska | [+] odpowiedz
    Proste pytanie - prosta odpowied. Najlepsze ubezpieczenia tylko w Gemini Polska w Krakowie!
  • 2014-10-13 19:26 poniedziaek ~marko | [+] odpowiedz
    Najlepiej to sobie porownaj wszystkich ubezpiczycieli. Jak ci sie nie chce spisywac z kazdej strony oddzielnie to znajdz porownywarke w necie, pierwsza z brzegu wygodnie.pl
  • 2014-10-10 14:39 pitek ~Zdzicho50 | [+] odpowiedz
    Osobicie polecam multiagencje na ul. Grochowskiej 156. Maj tam duo towarzystw i mi znaleli fajne ubezpieczenie w dobrej cenie :)
  • 2014-09-22 16:04 poniedziaek ~PatiKrajek | [+] odpowiedz
    Osobicie polecam skorzysta z kalkulatora ubezpiecze typu https://kalkulator.ubea.pl/ od razu przynajmniej widac jak to gdzie wyglda :)
  • 2014-09-15 18:01 poniedziaek ~Janinnnkkka | [+] odpowiedz
    O zalaniu przez stra poarn nie pomylaam, ale w sumie te jest takie ryzyko, wic mona zwrci na to uwag. Ja miaam do tej pory ubezpieczenie obowizkowe do kredytu hipotecznego, ktre musiaam... czytaj dalej »
  • 2014-08-10 12:31 niedziela ~gr | [+] odpowiedz
    Ta cena ubezpieczenia od tak wielu czynnikw zaley e chyba nikt nie jest w stanie na forum od razu powiedzie gdzie jest najtaniej. Mona to sprawdzi na kalkulatorach np. CUK ma kalkulator ktry po... czytaj dalej »
  • 2014-07-31 22:16 czwartek ~Dorka78 | [+] odpowiedz
    nie wiem jak w innych miastach to wychodzi, ale moje mieszkanie ubezpieczylam w generali. Z prostego powodu - wyszlo mi najkorzystniej. Sama moglam wybrac w jakim warcie chce miec ubezpieczenie co tez... czytaj dalej »
  • 2014-07-29 07:54 wtorek ~janka | [+] odpowiedz
    ja ubezpieczyam swoje mieszkanie w sygma banku, oferta tego banku wydawaa mi si najkorzystniejsza, niskie opaty i duy zakres ubezpieczenia, a chyba wanie tego oczekujemy od ubezpieczyciela.
  • 2014-07-10 13:36 czwartek ~Gocal | [+] odpowiedz
    Nie wane gdzie jeste ubezpieczony - odszkodowanie dla Ciebie uzyska kancelaria GOCAL- 794 90 72 44
  • 2014-04-09 18:12 roda ~Toka | [+] odpowiedz
    jest cae mnstwo ofert i ubezpieczycieli i niestety trzeba samemu sobie poszuka, co Ci najbardziej odpowiada, ja od siebie mog doda, e co rok zmieniam ubezpieczyciela i ostatni polis mam w sygm... czytaj dalej »
  • 2014-04-08 21:25 wtorek ~ewek | [+] odpowiedz
    Ja ze swojej strony proponuj dobra sobie ubezpieczenie z porwnywarki Inseco. Mona samodzielnie dobra i zaznaczy opcje ktre nas interesuj a przy tym zaoszczdzi. Generuje na prawd korzystne ... czytaj dalej »
  • 2013-11-26 11:03 wtorek ~kulka | [+] odpowiedz
    Proponuj sobie dobra wszystko samodzielnie od ceny po zakres. Moesz to zrobi w porwnywarkach internetowych, chociaby w Inseco, gdzie dodatkowo maj kalkulator. Wystarczy wiedzie od czego i co c... czytaj dalej »
  • 2013-11-21 12:45 czwartek ~Sebastian | [+] odpowiedz
    Witam Serdecznie. Zajmuje sie ubezpieczeniami na terenie Warszawy jak i caego kraju. w ofercie posiadam 16 Towarzystw Ubezpieczeniowych, dodatkowo pomagamy w likwidacji szkd majtkowych, osobowych... czytaj dalej »
  • 2013-11-15 11:44 pitek ~Adam | [+] odpowiedz
    hej rzeczywicie ubezpieczenie mieszkania (tanio!) to nie jest proste zadanie. Sam dugo szukaem a i tak w kocu nie ubezpieczyem najtaniej :(. Za szybko to si wszystko zmienia. Jedno jednak mog... czytaj dalej »
  • 2013-08-21 10:55 roda ~Inercja | [+] odpowiedz
    Porwnaj sobie oferty (np. w inseco.pl), na pewno znajdziesz tam co dla siebie.
  • 2013-06-30 12:35 niedziela ~Madzik | [+] odpowiedz
    Ja polecam generali, porwnaam kilka ofert, zanim ubezpieczylimy mieszkanie i ich oferta bya moim zdaniem najlepsza, skadka niewygrowana, a zakres ubezpieczenia szeroki.
  • 2013-05-31 13:00 pitek ~jaworowa | [+] odpowiedz
    Moe generali? Mieszkanie jest wynajmowane czy wasnociowe? Zobacz jak maj ofert, rzne s pakiety i na pewno co Ci w oko wpadnie :)
  • 2013-05-24 11:26 pitek ~ward | [+] odpowiedz
    Kup polis WARTA DOM24+ ON-LINE i skorzystaj z 10% zniki wpisujc kod promocyjny: WARD01656000 https://wartadirect.pl/household/begin?p=42328
  • 2013-03-19 19:09 wtorek ~Ewa | [+] odpowiedz
    Jak byam wczoraj w CUK to mi proponowano przy zakupie polisy OC i AC znik na ubezpieczenie mieszkania i tak si zastanawiam czy nie skorzysta, bo nasze mieszkanie nie jest ubezpieczone. 3 lata tem... czytaj dalej »
  • 2013-01-16 17:02 roda ~ubezpieczona | [+] odpowiedz
    Witam! Najlepsze ubezpieczenie domw i mieszka ma w tym momencie TUW TUZ. Za tak sam cene co w PZU mam o 4 razy wysze sumy ubezpieczenia! Wszystko liczone w wartociach odtworzeniowych czyli dosta... czytaj dalej »
  • 2012-11-05 13:32 poniedziaek ~Maciek | [+] odpowiedz
    W PZU jest najlepsze ubezpieczenie mieszkania i ruchomoci domowych . Odszkodowanie wypacane jest zawsze wartoci nowej bez wzgldu na to ile lat maj rzeczy lub mieszkanie . W innych firmach od s... czytaj dalej »
  • 2012-10-29 23:46 poniedziaek ~dieselLL | [+] odpowiedz
    Najkorzystniejsza oferta w tej chwili. Nigdy te nie ma problemw z formalnociami, wszystko szybko zaatwiaj. Ofert maj podzielon na kilka wariantw, warto zastanowi si nad dodatkowymi, bo s b... czytaj dalej »
  • 2012-09-04 14:09 wtorek ~Malik | [+] odpowiedz
    Ja ubezpieczyam mieszkanie tu przed wyjazdem na wakacje. Zdecydowaam si na Liberty Direct i polis w pakiecie. Zaleao mi gwnie na ubezpieczeniu na wypadek wamania i kradziey, wic w ofercie ... czytaj dalej »
  • 2012-07-24 23:14 wtorek ~ukasz | [+] odpowiedz
    Ubezpieczyem si w Hdi, wasnie od tych wszystkich nieszczliwych wypadkw, wama, itp. Moim zdaniem, s dobrzy w tym co robi, umow mona podpisa na rok.Sprbowa nie zawadzi.
  • 2012-07-22 22:52 niedziela ~luka | [+] odpowiedz
    Wedug mnie bardzo konkurencyjn ofert ma wanie Generali porwnujc z innymi ubezpieczycielami. Bardzo korzystanie przedstawia si pakiet diamentowy czyli ta najwysza pka gdzie obecnie maj nowo... czytaj dalej »
  • 2012-06-01 11:20 pitek ~Magdalena Raska | [+] odpowiedz
    Najlepiej skontaktowa si bezporednio z wybranym TU, poniewa takie mieszkanie wymaga lustracji. Po pierwsze: jeli jest to kamienica, to z ktrego roku? To rodzi kolejne pytanie: jaka jest konstruk... czytaj dalej »
« powrt do dziau: Ubezpieczenia mieszkaniowe
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na ycie, zdrowotne, nieruchomoci, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsibiorcw, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczenie.com.pl Najwikszy portal ubezpieczeniowy w Polsce. Kompendium wiedzy o ubezpieczeniach. Ubezpieczenie zdrowotne, spoeczne, OC i AC, mieszkania, domu, na ycie, NNW, inwestycyjne, dla firm, ofe.
www.dlaagenta.pl Pierwszy w Polsce System Formularzy LEAD dla agentw Ubezpieczeniowych wszystkich towarzystw. System LEAD to prosty sposb wsppracy agentw ubezpieczeniowych i klientw, ktrzy chc naby polis.
www.rankingofe.com.pl Notowania i Wyniki Otwartych Funduszy Emerytalnych. Porwnanie OFE online. Fundusze: generali, axa, ing, polsat, nordea, allianz, aig, aegon, pzu, warta, aviva, pekao, pocztylion, bankowy.
www.agent-ubezpieczeniowy.com.pl Najwikszy katalog agentw ubezpieczeniowych w Polsce. Agent ubezpieczeniowy Warszawa, Wrocaw, Krakw, Gdask, Szczecin, PZU, Aviva, Warta...
www.smsprzypomnienie.pl Zamw bezpatne przypomnienie SMS informujce o kocu wanoci badania technicznego i polisy OC. Przypomnimy Ci o dopenieniu koniecznych formalnoci.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na ycie. Zamw ubezpieczenie na ycie, Korzyci z ubezpieczenia na ycie, Ceny ubezpiecze na ycie, Czym jest ubezpieczenie na ycie? Oblicz skadk ubezpieczenia na ycie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpiecze Ochronnych - zabezpiecz Twoje ycie i zdrowie. Ranking Ubezpiecze Oszczdnociowych - oszczdzaj na emerytur.Na co zwrci uwag wybierajc polis na ycie?
www.polisynazycie.com.pl Polisy na ycie chroni Ciebie i Twoj rodzin przede wszystkim od ryzyka nagej, niespodziewanej mierci. Ubezpieczenie na ycie zagwarantuje spokj finansowy Twojej rodzinie.
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamw ubezpieczenie nieruchomoci u 5 agentw lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypenij formularz, oblicz skadk i kup polis. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz skadk ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porwnaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daj Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojay po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porwnaj ubezpieczenia podry online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polis turystyczn online. Ubezpieczenia na wakacje - podrne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porwnaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polis turystyczn online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
www.ubezpieczenierolnicze.pl Ubezpieczenia dla rolnikw: KRUS, obowizkowe, dobrowolne, z dopat skarbu pastwa. Zamw ubezpieczenie.