X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
  1. Wypełniasz formularz online
  2. Otrzymujesz gotowe oferty
  3. Wybierasz najlepszą ofertę
  4. Spotykasz się z agentem
  5. Podpisujesz dokumenty
PORÓWNAJ!
Fundusz Wart. 1mies.
[%]
Polsat OFE 31.95 0.3
AXA OFE 29.60 0.3
PKO BP Bankowy OFE 28.75 0.3
Generali OFE 30.94 0.2
Warta OFE 30.13 0.1
 
Sonda
Czy kupisz NNW dla dziecka?
Tak, kupię NNW oferowane przez szkołę
Tak, kupię mu indywidualną polisę NNW
Tak, kupię NNW w ramach ubezpieczenia mieszkania
Nie

Porady eksperta

Emerytura na własnych warunkach

2022-09-07 10:19 środa
Emerytura na własnych warunkachO emeryturze młodzi ludzie mówią: „Jakoś to będzie”. My natomiast mówimy „Jakość” - to brzmi dużo lepiej.
Czytaj więcej »
Liczba osób z prywatnym ubezpieczeniem zdrowotnym rośnie co roku o kilkanaście procent. Dotyczy to polis indywidualnych, jak i grupowych. Coraz więcej firm rozumie, jak istotne jest ...
Czytaj więcej »
Rata kredytu hipotecznego może pochłaniać połowę dochodów przeciętnego Polaka. Poważny wypadek lub nagła śmierć jednego z partnerów w rodzinach spłacających taki kredyt to groźba wpędzenia się ...
Czytaj więcej »

Bezpieczne dziecko bez przerwy

2018-09-06 09:38 czwartek
W trakcie gorączki szkolnych zakupów związanych ze skompletowaniem wyprawki, warto pomyśleć o ochronie dziecka nie tylko w szkole, ale również poza nią.
Czytaj więcej »
Przebrnięcie przez procedury związane z kredytem hipotecznym to dla wielu osób bieg z przeszkodami. Kiedy już widać metę, okazuje się, że bank wymaga podjęcia jeszcze jednej ...
Czytaj więcej »
Warto analizować i porównywać koszt ubezpieczenia, bo może okazać się, że za pieniądze zaoszczędzone na tańszej polisie będziemy mogli np. wyposażyć kuchnię. Nie musimy decydować się ...
Czytaj więcej »
Ubezpieczenie grupowe jest jednym z najlepszych rozwiązań dla mikroprzedsiębiorców. Przy wyborze danego produktu dostępnego na rynku należy przede wszystkim zwrócić uwagę na możliwość dopasowania zakresu ubezpieczenia ...
Czytaj więcej »
Niezwykle trudno jest przeciętnemu człowiekowi, nawet znającemu się trochę na matematyce finansowej, któremu nieobce są metody jakimi firmy ubezpieczeniowe i finansowe chcą zwabić potencjalnych ...
Czytaj więcej »
Ubezpieczenie na życie to rodzaj ubezpieczenia, które zapewnia bezpieczeństwo finansowe osobom bądź podmiotom prawnym wskazanym jako uposażone z polisy na wypadek śmierci osoby ubezpieczonej.
Czytaj więcej »
<1> | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | ostatnia
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.