X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj forum poleďż˝ artykuďż˝ znajomemu A A A

Bezpieczne dziecko bez przerwy

2018-09-06 09:38 czwartek
nationale nederlanden NNW

Koniec sierpnia to intensywny czas przygotowań do nowego roku szkolnego, który zarówno dla dzieci, jak i rodziców wiąże się z wieloma obowiązkami. W trakcie gorączki szkolnych zakupów związanych ze skompletowaniem wyprawki, warto pomyśleć o ochronie dziecka nie tylko w szkole, ale również poza nią. 

Z danych Systemu Informacji Oświatowej wynika, że w roku szkolnym 2016/2017 w Polsce miało miejsce ponad 59 tys. wypadków w placówkach edukacyjnych. W tym niechlubnym rankingu przodują szkoły podstawowe, na których terenie doszło do blisko 29 tys. przypadków, na drugiej pozycji są gimnazja, w których prawie 19 tys. nastolatków uległo wypadkowi. Najczęstszymi urazami, jakie spotykają uczniów są zwichnięcia i skręcenia (ponad 20 tysięcy).

 

Polisa szkolna nie wystarczy

Jeżeli wypadek zdarzy się w trakcie lekcji, rodzice mogą starać się o odszkodowanie z polisy szkolnej. Jednak co w przypadku, gdy dziecko znajdowało się poza szkołą? Nieszczęśliwe incydenty przytrafić się mogą też na placu zabaw lub podczas zajęć dodatkowych. Warto być przezornym i zabezpieczyć swoją pociechę również na taką ewentualność, i zadbać o jego bezpieczeństwo poza placówką edukacyjną.

Niewielu rodziców wie, że polisa szkolna nie jest obowiązkowa. Nie należy jej jednak wykluczać. Warto wybrać takie ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW), które obejmie opieką nasze dziecko 24 godziny na dobę, przez cały rok, które działa w szkole i poza szkołą. Bądźmy świadomi, że wypadek może zdarzyć się zawsze i wszędzie, nie uchronimy przed nim naszego dziecka, jednak możemy wesprzeć je w powrocie do zdrowia. 

 

Bezpieczne dziecko

Ciekawym rozwiązaniem jest nowy produkt proponowany przez Nationale-Nederlanden - „Ubezpieczenie dziecka bez przerwy”, które powstało po konsultacjach z rodzicami i dotyczy najczęstszych urazów dziecięcych. To innowacyjny produkt na rynku, którym wypłacana jest stała kwota odszkodowania za zdarzenia objęte zakresem, bez względu na rozmiar urazu.Oznacza to, że ubezpieczyciel wypłaci stałą kwotę w przypadku złamania, ale również drobnego zwichnięcia.

W przypadku ubezpieczenia oferowanego przez Nationale-Nederlanden świadczenie np. za złamanie czy zwichnięcie wynosi 900 zł, a w przypadku oparzeń – nawet 3000 zł. To nowatorskie podejście do ubezpieczenia, z którego wypłacana jest konkretna kwota, a nie wyliczony procent sumy ubezpieczenia.  

 

Niewielka kwota = realna pomoc

Niewielka składka zaczynająca się od 50 zł rocznie pozwoli reagować w momencie wypadku i pomóc dziecku w najszybszym powrocie do pełnej sprawności. Do innych zalet polisy należy fakt, że za każdy nieszczęśliwy incydent objęty ochroną zostaną wypłacone pieniądze, niezależnie od liczby wypadków.

I tak, jeśli podczas jednego incydentu dziecko np. złamie rękę i nogę, otrzyma pieniądze za każde z tych zdarzeń osobno. Większość rodziców uskarża się na trudne i zawiłe treści zawarte w polisach, przewagą „Ubezpieczenia dziecka bez przerwy” oferowanego przez Nationale-Nederlanden jest jego prosta forma oraz możliwość zakupu online, szybko, bez zbędnych formalności i wychodzenia z domu.
 

SPRAWDŻ OFERTĘ NN

Zobacz tak�e
« powrďż˝t do dziaďż˝u: Porady eksperta
« zapisz siďż˝ na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Wskaźnik alokacji - określa część składki inwestowanej w ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.