X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum

Wyłączenie odpowiedzialności

Informacje przekazywane przez Ubezpieczenia online.pl Rankomat Spółka z o. o. Sp. k. są opracowywane z największą starannością, w sposób bezstronny, z poszanowaniem praw użytkowników i przy wykorzystaniu fachowej wiedzy twórców serwisu. Treści umieszczane w naszym serwisie mają charakter edukacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Decyzje podjęte na podstawie zawartych na stronach www.ubezpieczeniaonline.pl informacji podejmowane są wyłącznie na odpowiedzialność użytkownika serwisu. Przed zawarciem jakiejkolwiek z opisywanych na łamach serwisu transakcji, każdy użytkownik portalu powinien sam określić jej charakterystykę, ryzyko, potencjalne korzyści i konsekwencje.Treści i opinie - szczególnie w komentarzach użytkowników, informacjach prasowych, linkach zewnętrznych - nie zawsze są zgodne z opiniami Ubezpieczenia online.pl Rankomat Spółka z o. o. Sp. k. i naszymi poglądami. Każdy Autor ma suwerenne prawo do umieszczania własnych opinii w swoich publikacjach.Nasi Moderatorzy podejmują starania mające na celu jak najszybsze usuwanie wszelkich treści niezgodnych z Regulaminem, jednakże nie zawsze jest to możliwe. Korzystając z Portalu, użytkownik zgadza się więc, że informacje umieszczone w Portalu zawierają poglądy i opinie ich autorów, a nie Ubezpieczenia online.pl Rankomat Spółka z o. o. Sp. k., administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności.Kopiowanie i rozpowszechnianie w części lub w całości treści publikowanych na łamach serwisu ubezpieczenie.com.pl możliwe jest wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody serwisu.
 

Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Pobyt w szpitalu - odnotowany w dokumentacji medycznej, konieczny ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.