X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum

Informacje o Portalu:

Ubezpieczenie.com.pl to portal internetowy o tematyce ubezpieczeniowej, który wystartował w 2006 r. 

Portal www.ubezpieczenie.com.pl jako pierwszy w Polsce przedstawia kompleksową informację nie tylko dla fachowców z branży, ale również dla ich klientów. To miejsce wymiany opinii pomiędzy wszystkimi uczestnikami rynku ubezpieczeń.

Serwis prezentuje poglądy osób zawodowo związanych z branżą ubezpieczeniową - zarówno teoretyków jak i praktyków, dziennikarzy, a także autorów przedsięwzięć, projektów i opinii.

Na naszej stronie każdy może znaleźć wiele interesujących informacji przedstawionych w grupach tematycznych dotyczących poszczególnych rodzajów ubezpieczeń. Nasi użytkownicy mogą ponadto otrzymywać bezpłatny newsletter z najświeższymi informacjami z rynku, wypowiadać się w komentarzach oraz zadawać pytania dotyczące ubezpieczeń i samego portalu. Edukujemy naszych użytkowników w sposób  prosty i zrozumiały, a. Chcemy, aby byli świadomymi klientami zakładów ubezpieczeń, wiedzieli, na co powinni zwracać uwagę przy zawieraniu umowy ubezpieczenia oraz jakie są konsekwencje poszczególnych jej zapisów.

Uzyskanie dostępu do informacji prezentowanych na www.ubezpieczenie.com.pl jest bezpłatne i otwarte dla wszystkich.
 

Informacje o Spółce:

Firma Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. jest multiagencją, działającą pod ścisłą kontrolą Komisji Nadzoru Finansowanego, zgodnie z ustawą z dnia 22 maja 2003 r. o pośrednictwie ubezpieczeniowym. Do prowadzonego przez KNF (z siedzibą w Warszawie, przy Pl. Powstańców Warszawy 1) rejestru pośredników ubezpieczeniowych spółka Ubezpieczenia online.pl wpisana zostały pod numerem: 11166643/A.
 
Firma posiada pełnomocnictwa do wykonywania czynności w imieniu ponad 30 polskich i zagranicznych zakładów ubezpieczeń w zakresie sprzedaży kilkuset produktów ubezpieczeniowych, w tym emerytalnych.
 
Spółka, mając na uwadze zakres prowadzonej działalności i związanej z nią odpowiedzialności, gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa powierzanych przez Klientów i Partnerów danych oraz transakcji dokonywanych za pośrednictwem serwisów należących do Ubezpieczenia online.pl.


Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k.,
ul. Wolska 88
01-141 Warszawa
NIP 895-182-19-18
REGON 933023875
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS: 0000671372

Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.