X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum

O nas:

Ubezpieczenie.com.pl to portal internetowy o tematyce ubezpieczeniowej, który otworzył swoje podwoje w 2006 r. Jest to wyjątkowa strona internetowa, ponieważ jej autorzy i ich opinie na temat ofert zakładów ubezpieczeń i zjawisk, jakie zachodzą na polskim rynku ubezpieczeń są obiektywne i skoncentrowane na pokazaniu istotnych - z punktu widzenia klienta - informacji.   

www.ubezpieczenie.com.pl jako pierwszy portal w Polsce,  przedstawia kompleksową informację nie tylko dla fachowców z branży, ale również dla ich Klientów. www.ubezpieczenie.com.pl jest miejscem wymiany opinii pomiędzy wszystkimi uczestnikami rynku ubezpieczeń. Serwis prezentuje poglądy zawodowców z branży ubezpieczeniowej - zarówno teoretyków jak i praktyków, dziennikarzy, a także autorów ciekawych przedsięwzięć, projektów i opinii.

Na stronie internetowej każdy zainteresowany może znaleźć wiele interesujących informacji przedstawionych w grupach tematycznych dotyczących poszczególnych rodzajów ubezpieczeń. Nasi użytkownicy mogą ponadto otrzymywać bezpłatny newsletter z najświeższymi informacjami z rynku, wypowiadać się w komentarzach oraz zadawać nam pytania dotyczące ubezpieczeń i samego portalu.

W prosty i zrozumiały sposób edukujemy użytkowników portalu, aby byli świadomymi klientami zakładów ubezpieczeń. Chcemy, aby wiedzieli, na co powinni zwracać uwagę, zawierając umowę ubezpieczenia oraz jakie są konsekwencje poszczególnych jej zapisów. Z niecierpliwością czekamy, aż przyniosą one zadowolenie oraz wymierne korzyści osobom, które dzięki nam z większą wiedzą i pewnością będą się ubezpieczać.

Uzyskanie dostępu do informacji prezentowanych na www.ubezpieczenie.com.pl jest bezpłatne i otwarte dla wszystkich.

Współpracujemy z portalem finansowym www.fintek.pl

Informacje o Spółce:

Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k.,
ul. gen. Władysława Sikorskiego 2-8, 53-659 Wrocław
NIP 895-182-19-18, Regon 933023875
Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, numer KRS: 0000671372.

Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Wykup ubezpieczenia - sytuacja, w której towarzystwo ubezpieczeniowe ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.