X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum

Ubezpieczenia online.pl zapraszają do współpracy wszystkie zainteresowane podmioty zajmujące się bezpośrednio lub pośrednio tematyką poruszaną w poszczególnych działach portalu:

 • dziennikarzy;
 • agencje Public Relations obsługujące Spółki, Firmy i Instytucje Ubezpieczeniowe;
 • firmy z branży ubezpieczeniowej oraz rzeczników prasowych;
 • wszystkich zainteresowanych publikacją materiałów autorskich związanych z tematyką portalu.


Jednocześnie przypominamy, że wykorzystywanie w całości lub w części tekstów znajdujących się na naszej stronie internetowej jest możliwe pod warunkiem poinformowania nas o tym e-mailem redakcja@ubezpieczeniaonline.pl bądź telefonicznie 71 320 71 77 oraz wymienienia źródła tekstu w Państwa publikacji.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji – chętnie udzielamy szerszych informacji o działalności firmy, a przede wszystkim na temat ubezpieczeń komunikacyjnych, turystycznych,mieszkaniowych oraz ubezpieczeń na życie.

Z przyjemnością zredagujemy artykuły eksperckie, opracujemy poradniki, felietony, aktualności, czy dedykowane wypowiedzi do radia czy telewizji.

Nasi eksperci wypowiadali się między innymi dla:

 • TVN
 • TVN24
 • TVP2
 • TOK FM
 • Radio ZET
 • Program 3 Polskiego Radia
 • Radio Lublin
 • Onet.pl
 • A także dla dzienników i tygodników prasy drukowanej i portali internetowych


Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k.
ul. gen. Władysława Sikorskiego 2-8
53-659 Wrocław

tel. (+48) 71 320 71 77
fax. (+48) 71 320 71 74

e-mail:
 

Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.