X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuďż˝ forum poleďż˝ artykuďż˝ znajomemu A A A

Polisa zdrowotna Lloyd’s z formułą All Risk

2019-04-11 15:06 czwartek
Lloyds health
Liczba osób wykupujących prywatne ubezpieczenie zdrowotne rośnie z roku na rok o kilkanaście procent. Dotyczy to zarówno osób indywidualnych, jak i polis grupowych. Coraz więcej firm rozumie, jak istotne jest zapewnienie własnym pracownikom opieki zdrowotnej na najwyższym poziomie.

Okazuje się, że dobre ubezpieczenie zdrowotne jest wskazywane przez samych pracowników jako jeden z elementów branych pod uwagę przy decyzji o zatrudnieniu (obok pensji czy np. służbowego samochodu). Dorzuciwszy do tego obecną sytuację na rynku pracy, w której pracownik dyktuje warunki, zainteresowanie tym świadczeniem wydaje się być bardzo zasadne.

Polisa zdrowotna lekarstwem na NFZ

Polska plasuje się niemal zawsze na szarym końcu każdego z zestawień europejskich odnoszących się do kwestii zdrowotnych. Wydatki publiczne przeznaczone na opiekę zdrowotną w 2018 roku stanowiły 4,67% PKB, gdy średnia europejska to około 7% PKB. Czas oczekiwania na wizyty lekarskie jest w Polsce niemal najdłuższy w Europie – na świadczenia gwarantowane dłużej czeka się tylko w Estonii. Mamy również najniższą w Europie liczbę lekarzy przypadających na liczbę obywateli.

W takiej sytuacji nie dziwi fakt, że coraz więcej osób decyduje się na dodatkowe zabezpieczenie zdrowia. Według Polskiej Izby Ubezpieczeń liczba osób ubezpieczonych prywatnie wzrasta rok do roku o około 20%. III kwartał 2017 roku to 2,17 mln Polaków posiadających prywatne ubezpieczenie zdrowotne.

Pakiet medyczny (albo abonament medyczny) to usługa świadczenia opieki zdrowotnej w ustalonym zakresie, za którą klient płaci w formie ryczałtu.

- Najczęściej, choć nie zawsze, abonamenty sprzedawane są przez prywatne zakłady opieki zdrowotnej i z reguły pomagają tylko w przypadku codziennych dolegliwości, jak wizyta u lekarza, proste zabiegi medyczne, ewentualnie chirurgia 1 dnia – wyjaśnia Paulina Gromadzka, Prezes WDB HealthCare spółki będącej coverholderem Lloyd’s.

Polisa Lloyd’s - ochrona zdrowia bez granic 

Dostęp do wspomnianych usług abonamentowych możliwy jest jedynie na terenie Polski oraz w ściśle określonym czasie, z uwagi na godziny funkcjonowania prywatnych placówek medycznych.

Międzynarodowe Ubezpieczenie Zdrowotne Lloyd’s to produkt zawierający w swoim zakresie zarówno dostęp do lekarzy specjalistów, jak i leczenie szpitalne na terenie całej Europy oraz świata w następstwie nieszczęśliwego wypadku lub w przypadku nagłego ataku choroby wymagającego hospitalizacji.

Polisę Lloyd’s wyróżniają m.in.:
  • wysokie sumy ubezpieczenia – nawet do 1 000 000 euro;
     
  • formuła All Risk (wszystkie schorzenia i dolegliwości, które miały swój początek po przystąpieniu do ubezpieczenia);
     
  • Assistance w języku polskim.
     

Kto może wykupić ubezpieczenie Lloyd’s?

Do ubezpieczenia przystąpić może każda osoba zainteresowana kompleksową ochroną zdrowia. Ubezpieczającym musi być firma lub osoba pełnoletnia, a do ubezpieczenia zapisać można każdego, wliczając dzieci od dnia ich narodzin.

Ubezpieczenie MUZ Lloyd’s dostępne jest w opcji indywidualnej, rodzinnej i grupowej (firmowej). Warunkiem przyjęcia jest obowiązek rzetelnego wypełnienia wniosku o ubezpieczenie.

Polisa zdrowotna Lloyd’s to także wyłączenia odpowiedzialności. 

- Sytuacje te są podobne jak w innych polisach i dotyczą spożywania alkoholu czy środków odurzających, uprawiania sportów uznanych za niebezpieczne, a także poddania się leczeniu niepłodności czy nadwagi – mówi Paulina Gromadzka z WDB HealthCare.

WAŻNE!
Ubezpieczenie nie chroni w przypadku już istniejących schorzeń. Ochrona dotyczy tylko tych schorzeń, które wystąpią po zakupieniu polisy.

Fakt, iż nie jesteśmy całkowicie zdrowi, nie wyklucza możliwości ubezpieczenia. Określone schorzenie może jedynie stanowić wyłączenie w zakresie ubezpieczenia. Warto więc wypełnić wniosek i zapoznać się z przedstawioną ofertą aby świadomie zaplanować najlepszą dla siebie ochronę zdrowia.

« powrďż˝t do dziaďż˝u: Porady eksperta
« zapisz siďż˝ na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Franszyza redukcyjna - zastrzeżona w warunkach ubezpieczenia kwota, ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.