X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Zapytaj eksperta

Komentarze do wątku:

czy przysługuje odszkodowanie?
2012-02-26 22:04 niedziela ~seb
Podczas jazdy moim samochodem otworzyła się maska (pokrywa komory silnika) i uszkodziła szybę, błotniki i sama maska się odkształciła. Moje Towarzystwo Ub. stwierdziło, że nie przysługuje mi odszkodowanie z ubezpieczenia Auto Casco z tytułu tej szkody, gdyż zdarzenie to nie posiada znamion wypadku (wypadek wg nich to nagłe i niezależne od woli ubezpieczonego zdarzenie polegające na kolizji z innym pojazdem, przedmiotem lub przedmiotem znajdującym się na zewnątrz, a także osobami lub zwierzętami, a zatem powstałe uszkodzenia nie zostały spowodowane czynnikiem zewnętrznym i nie mieszczą się w def. wypadku) hehehe W jaki sposób najlepiej sformułować odwołanie? Dziękuję za podpowiedzi, pozdrawiam.
Odpowiedzi: 1
  • 2012-03-08 16:54 czwartek ~Anlex Odszkodowania | [+] odpowiedz
    Jeśli ogólne warunku ubezpieczenia definiują zdarzenie ubezpieczeniowe jak Pan je opisał, to odwołanie będzie bezskuteczne niestety. W przypadku pytań prosimy o kontakt tel. 721 401 000 lub bok@ka... czytaj dalej »
« powrót do działu: Zapytaj eksperta
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.