X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót

Dodaj swoją opinię o towarzystwie:

GENERALI TU S.A.

Odpowiedź do komentarza:

UWAGA na ubezpieczenie AC, i pełnomocnictwa podpisywane w salonach sam.
Witam. Niestety wasze opinie znalazłem już po fakcie. Dwa tygodnie temu uszkodziłem sobie szybę czołową w moim samochodzie. Zgłosiłem szkodę w Generali. jednocześnie zgłosiłem się do salonu samochodowego celem wymiany szyby w formie bezgotówkowej. W salonie wygenerowano mi formularze firmy Generali które wypełniłem, tam też podbił się rzeczoznawca z firmy Generali. Następnie wszelkie dokumenty złożyłem w salonie gdzie naprawa miała zostać wykonana. Niestety żeby cała procedura weszła w życie musiałem w salonie podpisać pełnomocnictwo do odbioru mojego świadczenia w postaci odszkodowania za naprawę samochodu w związku ze szkodą komunikacyjną na rzecz salonu samochodowego. jednak nie zwróciłem uwagi na punkty które mówią o tym, że w przypadku gdy TU nie wypłaci odszkodowania za zleconą przeze mnie naprawę ja ponoszę koszty. Jak się później okazało, kosztorys naprawy o którym nic nie wiedziałem został zaakceptowany przez Generali (3110.50zł). To podobno dało podstawę zamówienia części przez salon "S". Dzisiaj się okazało, że Generali podjęło decyzję o odmowie zaspokojenia zgłaszanych roszczeń. Wspomnę tylko, że we wspomnianym pełnomocnictwie był również zapis " w zakresie udzielonego pełnomocnictwa pełnomocnicy mają pełną swobodę w swoim działaniu. Pełnomocnicy mogą działać samodzielnie. Jednocześnie zrzekam się możliwości cofnięcia udzielonego pełnomocnictwa bez zgody umocowania. szanowni Państwo. czuję się co najmniej głupio, że dałem się tak zrobić w balona. jednocześnie czuję się oszukany przez salon "S". Mogę jedynie powiedzieć, że gdy odwołanie do Generali nie poskutkuje będę musiał udać się do mecenasa i radzić co dalej zrobić. Uważajcie co podpisujecie dopóki nie dostanie odpowiedzi z firm odszkodowawczych.
Tytuł komentarza
(max. 255 znaków)
Treść komentarza
Wpisanych znaków 0, pozostało 5000
Autor
(max. 50 znaków)
Poinformuj mnie mailem o pierwszej odpowiedzi
(powiadomienie nie zostanie wysłane, jeśli pole "Adres e-mail" nie będzie wypełnione)
Adres e-mail
(max. 100 znaków)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu (53-659) przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 2-8, oraz na udostępnianie tych danych innym partnerom współpracującym z Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. w szczególności licencjonowanym agentom ubezpieczeniowych w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia oraz celach marketingowych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. informacji handlowej drogą elektroniczną. Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych.
« powrót
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.