X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Ubezpieczenia NNW

Komentarze do wątku:

Obowiązkowe UBEZPIECZENIE Dziecka w szkole podstawowej!!!
2008-10-21 12:40 wtorek ~Mały
Witam Panią!!! Pytanie kieruję do Pani Zofi Dmochowskiej. Moje dziecko uczęstrza do pierwszej klasy szkoły podstawowej w szkole niepublicznej, Pani Dyrektor kilkukrotnie upomniała mnie, abym dokonał wpłaty 32zł na obowiązkowe ubezpieczenie mojego dziecka w szkole. Pani St. wizytator z Kuratorium Oświaty i Wychowania na moje pismo odpowiedziała :"Zgodnie z zapisem Statutu Niepublicznej Szkoły Podstawowej & 9 pkt 4 „Zadania opiekuńcze są realizowane również poprzez obowiązkowe ubezpieczenie dziecka w Szkole Podstawowej od następstw nieszczęśliwych wypadków”, ma Pan obowiązek ubezpieczenia dziecka w szkole". Dlaczego mam dokonać właty, skoro nie ma takiego wymogu, dlaczego w odpowiedzi z Kuratorium usłyszałem, że mam taki obowiązek? Czy są jakieś zapisy ustawowe, które tą kwestię ustalają? Gdzie mam ewentualnie szukać pomocy, gdy Pani Dyrektor powie, że moje dziecko nie może jeździć np. na szkolne wycieczki lub na basen, ponieważ nie dokonałem wpłaty na w/w ubezpieczenie? Proszę o w miarę możliwośći szybką odpowiedź! Pozdrawiam!!!
Odpowiedzi: 9
 • 2017-12-18 12:16 poniedziałek ~Sylwester Kaźmierski | [+] odpowiedz
  Witam! Oferuję pomoc w uzyskiwaniu jak najwyższych odszkodowań z tytułu wypadku komunikacyjnego, błędu medycznego, niesłusznego pozbawienia wolności, poślizgnięcia i upadku, śmierci osoby bliskiej, wy... czytaj dalej »
 • 2017-09-26 20:37 wtorek ~Janka | [+] odpowiedz
  Ubezpieczenie NNW szkolne jest bodajże od dwóch lat dobrowolne, można wykupić samemu i pokazać świstek w szkole. A odkąd jeest dobrowolne to wydaje mi się, że są lepsze oferty.My płacimy od zawsze w s... czytaj dalej »
 • 2017-08-20 23:30 niedziela ~Ryszard | [+] odpowiedz
  Chciałbym wykupić ubezpieczenie prywatnie i słyszałem o takiej firmie w której po wykupieniu ubezpieczenia płacąc tyle samo mamy możliwość wspierania danej fundacji. Wie ktoś jak ta firma się nazywa, ... czytaj dalej »
 • 2017-07-26 15:18 środa ~Michalinka | [+] odpowiedz
  Jeśli dziecko jest w inny sposób ubezpieczone nie powinno być takiego przymusu, no bo po co? My całą rodziną wzieliśmy ubezpieczenie w warcie a znalazłam je przez rankomat.
 • 2016-05-25 15:11 środa ~Artur | [+] odpowiedz
  Ubezpieczenie w szkole nigdy nie było i nadal nie jest obowiązkowe. To wymysł szkoły. Warto je jednak posiadać a co za tym idzie wybrać mądrze zakres ubezpieczenia. To ja sam powinienem decydować o ty... czytaj dalej »
 • 2012-05-17 23:04 czwartek ~mama | [+] odpowiedz
  Moje dziecko chodzi do liceum mundurowego.Często mają organizowane wycieczki,polgony itp.Po powrocie z poligonu okazało się że dziecko ma zwichnięte kolano.4 tyg chodziła w gipsie,rehabilitacja 2 tyg... czytaj dalej »
 • 2010-10-01 07:45 piątek ~reni35 | [+] odpowiedz
  Mam takie pytanie. Moje dziecko rozpoczęło pierwszą klasę normalnie czyli od początku września. Cztery dni temu miało w szkole mały wypadek tzn. kolega rozciął synowi głowę co skończyło się dwoma szwa... czytaj dalej »
 • 2009-02-27 09:30 piątek ~Rodzic z wyobraźnią. | [+] odpowiedz
  Witam. Mam tylko jedną uwagę: jeżeli dziecko w szkole, podczas lekcji, czy wycieczki do kina, złamie nogę, to lepiej mieć wykupione ubezpieczenie NNW za 33 PLN rocznie, czy lepiej zapłacić za wszystko... czytaj dalej »
 • 2008-10-22 11:07 środa ~Zofia Dmochowska | [+] odpowiedz
  Nie ma Pan ustawowego obowiązku ubezpieczania dziecka w szkole, ale jeżeli szkoła, do której posłał Pan dziecko zawarła taki zapis w statucie, dyrekcja może tego od Pana żądać. Podstawą jest tu statut... czytaj dalej »
« powrót do działu: Ubezpieczenia NNW
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.