X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Ubezpieczenia komunikacyjne

Komentarze do wątku:

oc przejete od poprzedniego wlasciciela pojazdu.
2011-05-11 15:31 środa ~oc przejete przy zakupie auta
witam razem z kupnem samochodu, otrzymalem polise oc. jednak na polisie widocznym jest ze jest rozlozona na 2 razy. auto zakupione w maju. 2 rata platna w kwietniu. -nie otrzymalem potwierdzenia platnosci II raty. czy powininem sprawdzic w pzu aktualnosc wplaty? -czy w razie stluczki o brak oplaconej polisy oc bedzie winny poprzedni wlasciciel? -co powinienem zrobic. oc wazne do 10.2011 dlatego chcialem skorzystac z oplaconych skladek OC. auto kupilem od komisu, ktory kupil autko 2 miesiace wczesniej od wczesniejszego wlasciciela na ktorego zarejestrowane jest auto i polisa ubezpieczeniowa.
Odpowiedzi: 2
  • 2011-05-12 11:58 czwartek ~Max | [+] odpowiedz
    Najprościej byłoby chyba iść do PZU, złożyć wypowiedzenie umowy tamtej polisy OC (korzystając z prawa do rezygnacji, przysługującego w ciągu 30 dni po zakupie auta) i zawrzeć nowe ubezpieczenie. Skoro... czytaj dalej »
  • 2011-05-11 18:09 środa ~ja | [+] odpowiedz
    jednoczesnie co w przypadku stluczki czy polisa jest aktualna i chroni kierujacego pojazdem czy pojazd jest traktowany jako nieubezpieczony z uwagi na fakt nieoplaconej polisy oc (bez znaczenia czyim... czytaj dalej »
« powrót do działu: Ubezpieczenia komunikacyjne
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.