X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Ubezpieczenia na życie

Komentarze do wątku:

odszkodowanie z ubezpieczenia grupowego
2012-03-02 00:35 piątek ~ol
Witam Jestem po rekonstrukcji więzadeł, nie wiem czy mogę ubiegać się o świadczenie z tytułu operacji. W 2010 roku posiadałem ubezpieczenie grupowew pracy w PZU. Po wystapieniu wypadku, w wyniku którego zostały zerwane więzadła kolanowe otrzymałem świadczenie z tytułu trwałego uszczerbku na zdrowiu z PZU. W 2011r. zmieniłem pracodawcę, a razem z nim ubezpieczyciela grupowego. Operacja rekonstukcji odbyła się w lutym 2012r. Czy mam możliwość ubiegania się o świadczenie z tytułu operacji, jeśli tak to u którego ubezpieczyciela? Umowa z PZU już wygasła natomiast wypadek zdarzył się podczas okresu ubezpieczenia, natomiast operacja w czasie ubezpieczenia w nowej firmie. Proszę o radę
Sprawdź ofertę
Odpowiedzi: 1
  • 2012-03-02 13:30 piątek ~Bogna | [+] odpowiedz
    W tym przypadku,nie należy się panu odszkodowanie za przebytą operację z żadnym zakladzie ubezpieczeń. Alianz-tel.71-317 69 07
« powrót do działu: Ubezpieczenia na życie
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.