X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Ubezpieczenia na życie

Komentarze do wątku:

planowana operacja a ubezpieczenie
2010-07-31 12:38 sobota ~Ula83
Witam, za niecałe 4 miesiące przejdę planowaną operację biodra. Czy w tej sytuacji mogę wykupić ubezpieczenie na życie, informując rzetelnie o tym fakcie ubezpieczyciela? Czy też w takim wypadku stawka ubezpieczenia będzie niebotyczna, bądź też nie będę mogła wykupić opcji dodatkowej - ubezp. na wypadek pobytu w szpitalu spowodowanego chorobą oraz ubezp.na wypadek operacji - tego zresztą chyba nie mogę zrobić, gdyż nie dostałabym odszkodowania tytułem tego,że choroba nastąpiła przed podpisaniem umowy z ubezpieczycielem? Bardzo proszę o pomoc, gubię się w gąszczu prawnych zapisów.
Sprawdź ofertę
Odpowiedzi: 2
  • 2017-04-03 23:31 poniedziałek ~bianka | [+] odpowiedz
    Mam planowaną operacje pod koniec lipca na NFZ- czekałam na nią 4 lata i w międzyczasie zamieszkałam za granicą. Czy biorąc prywatne ubezpieczenie teraz jest szansa na jej odbycie się i czy prywane ... czytaj dalej »
  • 2010-08-08 21:25 niedziela ~kasiafiedor | [+] odpowiedz
    Witaj. Operacja wcale nie oznacza, ze nie możesz się ubezpieczyć. jak najbardziej masz taka możliwośc. W zależności od wybranego ubezpieczenia i umów dodatkowych twoje obecne schorzenie zostanie wyłąc... czytaj dalej »
« powrót do działu: Ubezpieczenia na życie
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.