X
U¿ywamy plików cookies, by u³atwiæ korzystanie z naszego serwisu. Je¶li nie chcesz, aby pliki cookies by³y zapisywane na Twoim dysku,
zmieñ ustawienia swojej przegl±darki. Wiêcej na temat naszej polityki prywatno¶ci znajdziesz tutaj.
Poleæ znajomemu| Forum
« powrót do dzia³u: Ubezpieczenia na ¿ycie

Komentarze do w±tku:

smieszne odszkodawanie od COMPENSY 312 ZL za skomplikowana operacje stawu skokowego z usunieciem kosci
2016-04-05 15:19 wtorek ~£ukasz
witam,mialem operacje rekonstruckji stawu skokowego z usunieciem kawalka kosci piszczeli. Po wypisie ze szpitala zglosilem roszczenie do COMPENSA. Po kilku dniach dostalem przelew od Compensy jako odszkodowanie i tu uwaga kwota 312 zl. Nie wiem czy sie smiac czy plakac ? moja polisa jest na 60 tys zl ale akurat to jakbym umarl a operacje sa do 2500 zl ? szkoda ze tego niewie sie kiedy ja wykupuje mam uszczebek na zdrowiu 12 procent wiec nalezy mi sie 300zl :D kwota jaka place miesiecznie za polise jest to okolo 50zl w dobie dzisiejszych czasow kwota od compensy jest smieszna. Cala operacje musialem wykonac prywatnie zaplacilem za nia 10700zl poniewaz zaden lekarz na NFZ nie chcial sie tego typu zabiegu podjac (compensa oczywiscie nie zwraca za zabiegi prywatne ) dodatkowo za 2 rezeonasy i tomografie komputerowa i badania krwi itp zaplacilem ok 2tys zl Jestem z Mielca a szpital gdzie mialem operacje byl w krakowie kazdy tai dojazd to wydatek ok 100zl bylem juz chyba w nim z 5 razy na wizytach. A oni mi wyplacili 312 zl Powiedzcie teraz panstwo jaki jest sens w ogole wykupowania takiej polisy w compensie ? Skoro rzadko kiedy mamy jakis uraz wypadek a jak juz do niego dojdzie to oni wyplacaja takie smieszne odszkodowanie ? Niewiem jak w ogole tto okreslic... Prosze o informacje co moge ewentualnie z tym zrobic ? jest to absurdalna sytuacja,nie polecam nikomu tej firmy!!! jestem wrecz oburzony traktowaniem przez ta firme.
Sprawd¼ ofertê
Odpowiedzi: 0
« powrót do dzia³u: Ubezpieczenia na ¿ycie
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na ¿ycie, zdrowotne, nieruchomo¶ci, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiêbiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na ¿ycie. Zamów ubezpieczenie na ¿ycie, Korzy¶ci z ubezpieczenia na ¿ycie, Ceny ubezpieczeñ na ¿ycie, Czym jest ubezpieczenie na ¿ycie? Oblicz sk³adk± ubezpieczenia na ¿ycie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeñ Ochronnych - zabezpiecz Twoje ¿ycie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeñ Oszczêdno¶ciowych - oszczêdzaj na emeryturê. Na co zwróciæ uwagê wybieraj±c polisê na ¿ycie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomo¶ci u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wype³nij formularz, oblicz sk³adkê i kup polisê. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz sk³adkê ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dajê Ci komfort spokojnych i bezpiecznych woja¿y po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podró¿y online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - podró¿ne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisê turystyczn± online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawd¼ ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.