X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Zapytaj eksperta

Komentarze do wątku:

Ciąża
2011-02-23 17:22 środa ~Syla
Witam, jestem ponad 3 miesiące w ciąży, dopiero co się niedawno o tym dowiedziałam. Nigdzie nie pracuję, dlatego też chciałabym zapytać, czy istnieje jakieś ubezpieczenie prywatne, które bym już od tej pory zaczęła opłacać, czy po porodzie dostawałabym macierzyńskie?? Proszę o odpowiedz.

Ubezpieczenie z tytułu urodzenia dziecka

2011-03-04 11:29 piątek ~Max
Przede wszystkim weź pod uwagę fakt, że na urodzenie dziecka jest karencja - wynosi ona minimum 9 miesięcy, co oznacza, że jeśli chcesz dostać pieniądze z takiego tytułu, to musisz ubezpieczyć się minimum 9 miesięcy PRZED zajściem w ciążę. Czyli musisz płacić składki przez minimum 9 miesięcy przed zajściem w ciążę, a potem jeszcze 9 miesięcy w ciąży, żeby dostać pieniądze za urodzenie dziecka. Przelicz sobie, czy opłaca Ci się ubezpieczać tylko z tego powodu...
« powrót do działu: Zapytaj eksperta
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.