X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Odszkodowania
Szukasz firmy, która pomoże Ci uzyskać wysokie odszkodowanie?
Kliknij tutaj!

Komentarze do wątku:

Która firma odzyskująca odszkodawnia ma największą skuteczność?
2009-03-05 10:19 czwartek ~Paweł (poszkodowany)
Czy jest jakiś ranking firm odzyskujących odszkodowania? Bo chciałbym wiedzieć, która jest najbardziej skuteczna w odyzkiwaniu odszkodowań z ubezpieczenia komunikacyjnego?

Unicover kancelaria odszkodowawcza

2018-03-01 19:42 czwartek ~Małgosia
Polecam Unicover, zanim zdecydowałam się na wybór odpowiedniej kancelarii ( zaznaczam odpowiedniej ! ponieważ na rynku jest ich od groma ) zrobiłam rekonesans w internecie. Maja dużo dobrych opinii np. na www.trojmiasto.pl no i powiem szczerze, ze jest póki co ok. Sprawdzilam ich , pracują tam sami prawnicy. Małgosia Z Gdyni
  • 2018-03-04 10:40 niedziela ~Kroofka | [+] odpowiedz
    moja mama zgłosiła się do nich po potraceniu na pasach i straciła dwa tygodnie bo zastanawiali się czy wziąć tą sprawę, aż w końcu oddała ją do firmy z libiąża ,która już niestety nie istnieje, a szko... czytaj dalej »
  • 2018-03-05 23:26 poniedziałek ~Prawnik | [+] odpowiedz
    Skoro byś poleciła, to na jakiej podstawie, skoro mama korzystała z innej firmy? Te komentarze to ewidentna autoreklama pisana przez właściciela tej firmy.
  • 2018-03-04 10:40 niedziela ~Kroofka | [+] odpowiedz
    moja mama zgłosiła się do nich po potraceniu na pasach i straciła dwa tygodnie bo zastanawiali się czy wziąć tą sprawę, aż w końcu oddała ją do firmy z libiąża ,która już niestety nie istnieje, a szko... czytaj dalej »
« powrót do działu: Odszkodowania
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.