X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń

Opinie o towarzystwie:

AVIVA Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SA

Wypłata za pobyt w szpitalu

2011-07-05 10:22 wtorek ~gosia
Witam. Chciałabym dowiedzieć się jak długo po złożonym wniosku za pobyt w szpitalu czeka się na wypłatę? na to pytanie nie był mi w stanie odpowiedzieć ani agent ani pani na infolinii. Może ktoś juz ten temat "przerabiał"?
 • 2011-12-27 18:01 wtorek ~Piotr | [+] odpowiedz
  ja czekałem 4 miesiące i dostałem połowę, dalej "walczę"
 • 2011-09-26 09:49 poniedziałek ~czeska | [+] odpowiedz
  witam ja od lipca sie staralam o wyplate takiego odszkodowania dzieki bogu jest koniec wrzesnia a oni poinformowali mnie zwykłym listem ze jest odmowa ile razy dzwonilam do firmy zawsze mnie zbywali ... czytaj dalej »
 • 2011-11-17 22:50 czwartek ~ja czekałam 3 dni po wysłaniu papierów | [+] odpowiedz
 • 2011-07-06 19:02 środa ~A | [+] odpowiedz
  Ja czekałam 10 dni.
 • 2011-07-06 19:36 środa ~gosia | [+] odpowiedz
  Dziękuję bardzo.
 • Rankomat.pl ocenia towarzystwo Aviva na:
  3.89
  OPINIE O Aviva
« powrót do działu: Opinie o towarzystwach ubezpieczeń
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.